Tak na marginesie wariaciki już ponad tydzień alkoholu nie piję i mnie to zawsze dziwi jak te pijaki jakieś alkoholiki mają problem, żeby przstać chlać, ja se mogę 2 lata walić wódę codziennie, ale jak se powiem, że nie piję to nie piję, no ale ja to silny mental, charakter jak king kong.
Rozum też jak King Kong, albo inny goryl.
z fartem
#oswiadczenie
Rozum też jak King Kong, albo inny goryl.
z fartem
#oswiadczenie














Moja #rozowypasek poszła dzisiaj na wizytę do Chirurga. Bo ma jakąś zmianę pod skórą. I ja w swej naiwności (bo jak korzystam z lekarza to prywatnie, bo nie mam czasu czekać) myślałem, że na tej wizycie zrobi jej USG i podejmie decyzje. Niestety jaki ja głupi. Otóż USG 12.08 i potem opis 3 tygodnie i z USG i opisem w Październiku wizyta.