Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że gdy widzę otyłych ludzi albo ostatnio dość często nawet kobiety to automatycznie mam głowie myśl że co za grubas ja #!$%@? i to mi będą liczyć ślad węglowy. Czemu tacy ludzie nie mogą pójść na siłownię poćwiczyć i wyglądać normalnie tylko tankują tłuszcz jak Polacy paliwo przed podwyżką. To przez takich grubasów żywność jest droga a w Afryce głodują. A potem taki grubas przeżre pół życia i spędzi w kolejkach do lekarzy zajmując miejsce normalnym ludziom z prawdziwymi problemami.
#otylosc #kobiety #silownia #mikrokoksy #wieloryby
  • 59
  • Odpowiedz
@davvidofff: mirku, świry nie świry wszędzie trzeba być czujnym, kiedyś cukier krzepił a palenie był zdrowe. Z kąd wiesz czy za x lat nie okaże się że jednak płatki śniadniowe z oznaczeniami ABCD to manipulacja
  • Odpowiedz
masz 2 godzinny wykład o metabolizmie węgla w organizmie


@Strahl: no i co ja z tego wykładu z wyprowadzeniami wzorów zrozumiem.
jesteś obcykany w tym temacie to powiedz mi:
cukry powodują gwałtowny wyrzut insuliny, tłuszcz nie powoduje wyrzutu insuliny. Co jest bardziej korzystne dla człowieka, wyrzut insuliny czy stały jej poziom? Oraz co organizm musi zrobić aby zbić wysoką insulinę do normalnej?
Z tego co zaobserwowałem to obiedzie obfitym w
  • Odpowiedz
@wykolejony: jak chcesz to sobie jedz obiady bogate w węglowodoany i najlepiej idź po takim obiedzie spać bo to jest pewne że cie zamuli. Ja wolę zjeść jajecznicę na boczku z cebulką a potem może jeszcze zagryźć kiełbasą - keto nie jest taka złe i nie powoduje wyrzutów insuliny
  • Odpowiedz
@xazas: jesteś ignorantem albo debilem (why not both) myśląc, że to przez grubych ludzie w Afryce głodują. Głód aktualnie na ziemi jest tylko dlatego, że jakiś polityk tak chce
  • Odpowiedz
@xazas: Może nie mają kasy i jedzą najtańsze jedzenie? To powoduje tycie amerykanów.
Może problemy zdrowotne?
Lenistwo?
Brak wiedzy o tym co powinno się jeść?
Brak kasy?

Wiele jest przyczyn.
  • Odpowiedz
@woskrosenie: jakie to ma znaczenie czy przetworzone, czy nie? Przy takich ilościach nie da się jeść tylko pełnoziarnistych produktów, bo ilość błonnika będzie tak duża, że zabetonuje flaki.
  • Odpowiedz
@xazas: aktualnie różowe z rozmiarem XL nie uważają się za grube. Ostatnio oglądałam tik toka gdzie dziewczyna nagrywała porady ubraniowe mówiąc wprost że dla grubasów i laski się do niej spruły że ona wcale nie jest gruba xd ona za to je ładnie wyjaśniła że ma otyłość i cukrzyce. Aż byłam w szoku takiego zdrowo rozsądnego podejścia u nagrywającej.
  • Odpowiedz
  • 1
Jakbyście wypuścili takiego grubasa na sawannę gdzieś w Afryce i kazali mu przeżyć miesiąc i po tym miesiącu byście wrócili, to albo go nie spotkacie albo spotkacie go jako sylwetkowy ideał.
  • Odpowiedz
A potem rycza m.in. na wykopie jak jest +15 stopni, że to piekielne upały


@Ludzik90: Po pierwsze nigdy nie widziałam wpisu, że powyżej 15 stopni to już upał (raczej takie posty powstawały, jak było powyżej 25), po drugie skąd to przekonanie wśród tylu wykopków, że tylko grubasy nie lubią upałów? Ja jestem szczupła przez całe życie, a mnie też męczą.
  • Odpowiedz