Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem osobą mocno dynamiczną i ekstrawertyczną i znam z tego powodu sporo ludzi w wieku ok 30 lat (bo sam też tyle mam). Osoby głównie z dużych miast.
Przeważnie jeżeli kobieta jest singielką ok 30 lat to ma dobrą pracę w korporacji, własne mieszkanie (w 90% przypadków jest to kredyt hipoteczny), samochód, ambicje. Sporo podróżują (do 30stki to już kilkanaście krajów), wychodzą do ludzi, dbają o dietę, ćwiczą albo jakiś taniec, pole dance, twerk, siłownia itd. Kobieta nie gada nic o wartościach, zasadach, tylko wie że kasa i materializm jest ważny w życiu, zakasa rękawy i bierze się do roboty, walczy o siebie.
Z drugiej strony znam sporo singli facetów w wieku ok 30 lat - mieszkają z rodzicami lub z kolegami na wyjmowanym mieszkaniu - no i nie zapowiada się że prędko kupią coś swojego na kredyt. Pracują, ale nie mają większych ambicji, nie szukają lepszych prac. Często nie mają nawet samochodu bo niby w dużym mieście niepotrzebny, jest tramwaj i metro. Nie podróżują (jak zobaczyli z 5 krajów to już cud), izolują się od ludzi, hobby to imprezy, kluby, gierki.
Jednak to przeważnie kobiety single ok 30stki(są wyjątki) są ambitne (chociaż nie jest to coś wielkiego jeśli ambicją można nazwać chęć awansowania w podstawowych zawodach w korpo - ale wiadomo mocno na plus za plan na siebie!), robią studia kilka kierunków albo nawet pracują przez jakiś okres życia na dwie prace korporacja + np: gastro by uzbierać na wkład własny hipoteki czy samochód.
Z drugiej strony faceci single ok 30stki (są wyjątki) są przeważnie tacy leniwi, gadają że praca w korporacji to "zło", że korporacje są złe, że trzeba w życiu sie kierować "wartościami" xD Że dla nich kasa to nie jest sens życia, gardzą materializmem i korpo-karierą itd (ale jednocześnie pracują np na produkcji czy magazynie i nie robią kursów, studiów xD) - no ale mi to wygląda jak jedna wielka wymówka, mieć 30 lat i nie myśleć o kredycie na mieszkanie tylko całe życie wynajmować, mieszkać w pokoju albo z rodzicami? I dalej pracować w takiej podstawowej pracy, nie myśleć o czymś lepszym, własnym biznesie, studiach lub kursie? Mało który się rozwija, nie mówię nawet o pracy na dwie prace by sobie uzbierać wkład własny i potem wrócić do jednej pracy a z jednej zrezygnować jak to kobiety często robią.
Skąd się bierze taka dysproporcja w podejściu do życia? Dlaczego facetom przestało chcieć się starać o siebie? Dokąd zmierzamy?

#zwiazki #tinder #seks #logikarozowychpaskow #redpill #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #randkujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
  • Odpowiedz
Ja tam w życiu nie widziałem ambitnej kobiety w korpo. One mają całe życie od linijki, najpierw atencjs e szkole, musi mieć 5 bo pani kazala, bo co matka powie

Potem wszystko to samo w korpo, one nie robią za lepsze życie tylko za pochwałę na apelu

Zainteresowania też od matrycy, typu zwiedzenie 30 krajów, wystarczy się w odpowiednim miejscu zatrudnić to samo Cię wysla do 30 krajów
  • Odpowiedz
mieć 30 lat i nie myśleć o kredycie na mieszkanie tylko całe życie wynajmować, mieszkać w pokoju albo z rodzicami? I dalej pracować w takiej podstawowej pracy, nie myśleć o czymś lepszym, własnym biznesie, studiach lub kursie? Mało który się rozwija, nie mówię nawet o pracy na dwie prace by sobie uzbierać wkład własny i potem wrócić do jednej pracy a z jednej zrezygnować jak to kobiety często robią.


@mirko_anonim: 2/10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Też widziałem takich ludzi w życiu, jednak wątpie że jest proporcja że większość babeczek ciśnie w korpo a chłopy do góry brzuchem leżą. Powiedziałbym, że więcej kobiet singielek na pewno, w wwa oczywiście. Też w korpo masz fajne środowisko pracy, jak chłopy pracują też na budowach (nawet wyżej postawieni) to już ambicje spadają myśle.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: samotnych mężczyzn jest więcej niż samotnych kobiet.

Jeśli kobieta jest niegospodarna i leniwa to sobie znajdzie faceta i się pod niego podczepi i tak żyje.

Jak facet jest niegospodarny i leniwy to jest niegospodarny i leniwy i raczej nie ma możliwości podpięcia się do kogoś (no chyba że zmienią orientację).

Kobieta jest samotna z wyboru (nie licząc skrajnych wyjątków).
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mi przestało się chcieć kiedy mentalność kraba pozjadała ludziom w moim otoczeniu rozumy i w efekcie jestem sam, charakterny, ale sam. 23 lvl, niebieski pasek. Praca od 13 r. ż., organizacja eventowa, były sportsmen z wynikami na skalę europejską. Ex-oskarek. Nie opłaca się starać, szczególnie w Polsce. Trzeba kombinować, kręcić, bo będziesz je*any. Niezachwiana moralność, wartość którą się kierowałem to jedno wielkie "XD". A odnośnie bab, one to rzadko kiedy
  • Odpowiedz
Przeważnie jeżeli kobieta jest singielką ok 30 lat to ma dobrą pracę w korporacji, własne mieszkanie (w 90% przypadków jest to kredyt hipoteczny), samochód, ambicje. Sporo podróżują (do 30stki to już kilkanaście krajów), wychodzą do ludzi, dbają o dietę, ćwiczą albo jakiś taniec, pole dance, twerk, siłownia itd.


@mirko_anonim: Mireczku, w tym kraju tylko 10% pracujących zarabia więcej niż 6k brutto. Większość stanowisk w korporacjach poza tymi na wysokich szczeblach wiąże
  • Odpowiedz
znam z tego powodu sporo ludzi


@mirko_anonim: argument anegdotyczny, dziękuję dobranoc, po tym można przestać traktować resztę wypowiedzi na poważnie.

Sporo podróżują (do 30stki to już kilkanaście krajów)


@mirko_anonim: i co z tego, skoro 90% (IDzD) tych wielkich "podróży" służy tylko smażeniu dupska na słońcu w różnych miejscach xD Równie dobrze mogłaby zwiedzić i 100 państw, niczego to nie zmienia i absolutnie nie jest jakimkolwiek powodem do dumy.

izolują się
  • Odpowiedz