Wpis z mikrobloga

  • 18
@doomky xD trochę tak, ale nie o to chodzi absolutnie. Poprostu miała życie na wyciągnięcie ręki, mogła być kim chciała. Wiesz o co chodzi, życie bez żadnego poziomy trudności, wygrywa genetyczny totalny. Ale jak widać wszystko było fasada
@ZenujacaDoomerka xD jak wyżej. Podkreslilem to po to że z pozoru osoba która ma wszystko może być aż tak bardzo nieszczęśliwa. To jakaś abstrakcja i ani jej siostry ani tym bardziej ja
  • Odpowiedz
@doomky: w gruncie rzeczy chodzi o to że jak brzydka osoba niezależnie od płci to zrobi to łatwo się domyślić że nie była zadowolona ze swojego życia, bo dzięki swojej aparycji raczej nie miała dobrego feedbacku i to jej utrudniało dużo rzeczy z kolei osoba atrakcyjna jednak ma dużo łatwiej dzięki temu ma raczej bardziej interesujące życie i właśnie pewnie dlatego autor się dziwi czemu popełniła samobójstwo no, bo w
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Do tej pory pamiętam jak dziewczyna z mojej miejscowości się powiesiła przez matkę która się nad nią cały czas znęcała psychicznie. A jak już się wychuśtała to mamuśka oczywiście najbardziej poszkodowana.
  • Odpowiedz
@whatsup666: jej matka jest narcystyczna, u mnie jest to samo z tym że ja zastosowałem technikę żeby jak najmniej reagować na różne sceny, krzyki. Może ta dziewczyna o, której piszesz nie wypracowała sobie mechanizmów obronnych i na bieżąco wszystko przeżywała.
  • Odpowiedz