Wpis z mikrobloga

Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko ponad milion wyświetleń, zbija pewnie grube siano przy takiej ilości i monetyzacji, a po prostu recenzuje obiektywnie żarcie. I to z reguły takie proste żarcie. I to jest proszę Państwa NISZA. On się w nią wbił.

Tak, nisza, bo po prostu każdy już się zdążył sprzedać i jeździ wypolerować berło za hajs xD Czyli nagrać, jakie to super jedzenie można zjeść (Maciej je, Mr Krycha). Absolutnie gardzę czymś takim i nie wiem czemu dalej ludzie oglądają reżyserowane opiniowanie. Druga sprawa, że ma wizerunek spoko ziomeczka i to też mu pomaga, gdzie dwaj wyżej są po prostu wk**rwiający (typowy fajnopolak + otyły bezbek)

#ksiazulo #jedzenie #jedzzwykopem #youtube #takaprawda #heheszki #gastronomia #kebab
Kopyto96 - Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko...

źródło: 1d75bdf4-9130-463d-8747-bd6bf9098c41

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@Kopyto96: imo żadna nisza po prostu się wstrzelił w algorytm. To samo robi mnóstwo ludzi. To samo robi andre traveler. Jakby chłop się w końcu nauczył polskiego to myślę, że więcej ludzi by go oglądało, bo u nas to wiadomo "o hehe mudzyn mówi śmiesznie po polsku, pije bimber z pijakami na wsi, ale fajny". W zasadzie to ciągle robi tylko no nie wybił się aż tak chociaż powoli zaczyna xD
  • Odpowiedz
@Clermont: oo widziałem ten odcinek. I to muala, bo biedna stara babcia z dziadkiem nie ma na rachunki i jakąś ckliwa historia z wynajmem xD jak ktoś od 27 lat zajmuje się biznesem i mu nie idzie to chyba tak jak powiedział kaczor czy morawiecki. Niech się po prostu tym nie zajmuje jak się nie nadaje xD
  • Odpowiedz
  • 0
Ekspert kulinarny XD. Polecam odcinek z USA z fastfoodami jak je beconzille i mówi, że burger mu nie poszedł bo smakuje świnia 🐷
  • Odpowiedz
z reguły takie proste żarcie


@Kopyto96: A to nie on te frykasy od Geslerowej za grube tysiące recenzował?

Co jakiś czas mi się gdzieś wyświetli a ani razu nie obejrzałem niczego od niego w całości. Jakoś nie mogę patrzeć jak on pszsznie je.

Za to tego typa nie mam serca wyłączać. Prywatnie chyba bym go nie polubił ale no nie mogę jakoś wyłączyć żadnego shorta z jego rozradowaną gębą jak mi
Bartholomew - >z reguły takie proste żarcie

@Kopyto96: A to nie on te frykasy od Ges...
  • Odpowiedz
Absolutnie gardzę czymś takim i nie wiem czemu dalej ludzie oglądają reżyserowane opiniowanie


@Kopyto96: nie oglądam od akcji w stanach, widać że #!$%@?ło do receptorów i trzeba wszystko "przeżyć" ale wcześniej bardzo lubiłem, prócz wpadki gdzie pitolili na chłopski rozum o tym że "kajzerki nie są złe" niby nie są, ale jak już chcą edukacyjny kontent to zawsze można dopowiedzieć że są rzeczy lepsze niż kajzerka (jeśli chodzi o zdrowie)

Maciej
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Tak uwaga, ocenia subiektywnie, bo co do zasady to jest jego opinia. Obiektywnie by było, gdyby podał np. skład i masę jedzenia, które dostaje. To by nie podlegało dyskusji.
W momencie kiedy dochodzi do oceny - smakuje lub nie, to już jest mocno subiektywne.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: no co za milion wyświetleń ma kilkanaście koła pewnie z samego youtube + współprace. Więc chłopak lekką ręką 2 bańki rocznie pewnie zarabiać będzie jak utrzyma tempo.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Kompletnie nie rozumiem tego fenomenu. Jak już tutaj kilka razy się przewijało w komentarzach, dla mnie to taki sebek spod klatki, który nie ma absolutnie żadnych kompetencji do tego, żeby recenzować jedzenie. To, że coś mu smakuje nie oznacza że obiektywnie to jest dobre jedzenie, a ludzie po jego rekomendacji lecą tłumem do lokalu.
  • Odpowiedz