Wpis z mikrobloga

Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko ponad milion wyświetleń, zbija pewnie grube siano przy takiej ilości i monetyzacji, a po prostu recenzuje obiektywnie żarcie. I to z reguły takie proste żarcie. I to jest proszę Państwa NISZA. On się w nią wbił.

Tak, nisza, bo po prostu każdy już się zdążył sprzedać i jeździ wypolerować berło za hajs xD Czyli nagrać, jakie to super jedzenie można zjeść (Maciej je, Mr Krycha). Absolutnie gardzę czymś takim i nie wiem czemu dalej ludzie oglądają reżyserowane opiniowanie. Druga sprawa, że ma wizerunek spoko ziomeczka i to też mu pomaga, gdzie dwaj wyżej są po prostu wk**rwiający (typowy fajnopolak + otyły bezbek)

#ksiazulo #jedzenie #jedzzwykopem #youtube #takaprawda #heheszki #gastronomia #kebab
Kopyto96 - Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko...

źródło: 1d75bdf4-9130-463d-8747-bd6bf9098c41

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@mocarny_knur

@Kopyto96 mnie najbardziej dziwi, jak ktoś może robić recenzje a nie zna się na żarciu, np nie jadł jakiś dan typu płucka, mózg, albo kręci nosem bo czegoś nie lubi (zakładając z góry że będzie nieznaczne). Co to za recenzent jedzenia


Właśnie to jest najlepsze. On ma taką oglądalność, bo ocenia jedzenie z perspektywy zwykłego mireczka, a nie jakieś ą ę jak Magda Gessler i inni sławni ludzie.
  • Odpowiedz
@somskia: co do maćka to chyba tam za dużo płatnych współprac wpada plus dużo knajp na które przeciętnego zjadacza chleba nie stać, no i ciągle wyjazdy do usa + jeszcze droższe knajpy tam - ogólnie lubię obejrzeć co tam wrzuca ale czasem nie mam ochoty oglądać niektórych odcinków jak np promował gościa co kawałek pizzy za 42zł sprzedawał + 1l coli za 21zł xD
  • Odpowiedz
Mr Krycha to taki sprzedajny klaun i debil, ze jak by przyszedl do mojego lokalu to bym go #!$%@? za drzwi zanim z zenady woda w czajniku skisnie.


@Truskawkowy_Tapczan: bez kitu, jak mi ten typ czasem wpadnie w shortsach na youtube i slysze #!$%@? te darcie ryja w ten blaznowaty sposob to az mnnie #!$%@? z zenady skreca i skipuje instant XD
  • Odpowiedz
@Kopyto96 kisne. Mój znajomy od lat prowadzi kanał gdzie testowała kebaby, tera z już różne żarcie i kilkadziesiąt tysięcy subskrypcji ma. Wyświetleń też podobnie. A tu wjeżdża typ co robi to samo i od razu po kilka milionów xD
  • Odpowiedz
@drahtzieher: ja jak scrolluje shortsy i wpadnie krycha to uczucie zenady sprawia ze mam ochote zapsc sie pod ziemie ze wstydu i mam tylko nadzieje, ze nikt tego gowna nie slyszal nawet przez ta jedna sekunde xD I mam takie ciary zenady jak bym nowym adikiem weszedl w klocka na trawniku xD
  • Odpowiedz
@nairoht dużo tego złota było, pamiętam jak reklamował słynne konserwy "rzemieślnicze", do tej pory się zastanawiam co można rzemieślniczo #!$%@?ć w papce mięsnej XD
Ogólnie dużo komentarzy ma pod filmami że drogo ale on chyba niezbyt się tym przejmuje
  • Odpowiedz
@Kopyto96 mega go szanuje od czasu jak był jeszcze Kolorowy Vlog. Nie wiem, po prostu zawsze był spoko kolesiem z dosyć trzeźwym spojrzeniem na świat i szacunkiem do ludzi i to teraz procentuje. Poza tym sam ciężko pracował prowadząc sklep osiedlowy więc wie też jak wygląda normalne życie a nie jakieś influneserskie pedalstwo. Szanuje od zawsze.
  • Odpowiedz
@korni007: lepszy przykład to na pewno jakieś foodtracki które promował gdzie jedzenie średnie a ceny koszmiczne czy strefy gastro gdzie za bułę po 40 parę złotych to była 'ok' cena, jeszcze śmieszne są kawiarnie gdzie ziarna palone w jakiejś palarni pod łodzią kosztują po 100zł za 100g xdd - jak napisałem, nic do niego nie mam lubię jego serie z różnych wyjazdów ale uważam że czasem to jest przesadzone szczególnie odnośnie
  • Odpowiedz
@Kopyto96: przygłup rozbił bank - jakimś cudem, ale rozbił. Od momentu jak #!$%@? merolem go nie oglądam,a i wcześniej łapka w dół i 0 suba. Nike mam zamiaru dokładać się do wysranej fortuny jakiegoś nieudacznika, co #!$%@? jedzenie. To, że takie gówno się wybija świadczy i #!$%@? społeczeństwa. Najpierw burdel mama, teraz zwykły frajer co żre kebaby. xD
  • Odpowiedz
@somskia

@Kopyto96: ja lubiłam Maciej je na początku, ale zrobił się strasznie ąę i jest jakiś taki flegmatyczny i nudny

Hmm, mnie uderza że sporo kasy mają, widać po podróżach i knajpach, ale w wypowiedziach ciągle staransie być starym zwykłym Maćkiem. Ksiazulo ma ten vibe, ale jakoś mniej mnie jego filmy ciekawią. Jest ktoś jeszcze w konkurencji?
  • Odpowiedz