Wpis z mikrobloga

Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko ponad milion wyświetleń, zbija pewnie grube siano przy takiej ilości i monetyzacji, a po prostu recenzuje obiektywnie żarcie. I to z reguły takie proste żarcie. I to jest proszę Państwa NISZA. On się w nią wbił.

Tak, nisza, bo po prostu każdy już się zdążył sprzedać i jeździ wypolerować berło za hajs xD Czyli nagrać, jakie to super jedzenie można zjeść (Maciej je, Mr Krycha). Absolutnie gardzę czymś takim i nie wiem czemu dalej ludzie oglądają reżyserowane opiniowanie. Druga sprawa, że ma wizerunek spoko ziomeczka i to też mu pomaga, gdzie dwaj wyżej są po prostu wk**rwiający (typowy fajnopolak + otyły bezbek)

#ksiazulo #jedzenie #jedzzwykopem #youtube #takaprawda #heheszki #gastronomia #kebab
Kopyto96 - Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko...

źródło: 1d75bdf4-9130-463d-8747-bd6bf9098c41

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
Dużo osób napisało i ja się zgadzam że gość po prostu ma taką miłą aparycję a do tego pomaga ludziom którzy zostali gdzieś zapomniani i pomimo trzymania poziomu nowi ludzie nie na pływali bo nie mieli pojęcia że takie miejsce w ogóle istnieje bo nie ma go na Googlach naprzyklad, jak mam dzieci zabrać na happy meal do mcd albo do jakiegoś baru PRL gdzie kobita gotuje jak moja babcia to wolę
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Elegancko, a MaciejJe to #!$%@?. Nie dość, że znam go ze studiów (hehe kolega) to mnie #!$%@? za podważenie jego WIELMOŻNEGO ZDANIA postanowił zablokować, bo ktoś napisał i poparł argumentami coś i on nie miał racji. HA TFU.
  • Odpowiedz
Swoją drogą, uważam, że trzeba docenić Wojka, który ostatnio na swoim kanale wrzucił naprawdę sporo konkretnych materiałów z Tajlandii. Bardzo fajnie się to oglądało do popołudniowych obiadków.

Nie stara się na siłę być bóg wie jaki fajny, czy być "fajniejszy" od Książula. Przedstawia konkrety, dorzuci też zawsze trochę ciekawostek i jest w tym zwyczajnie autentyczny.

Mam nadzieję, że obaj zostaną na lata zwykłymi, normalnymi youtuberami, którym nie uderzy hajsowa sodówka do głowy,
  • Odpowiedz
@hughmm: właśnie od jakiegoś czasu zauważyłem że gość mocno pokazuje swój hajs, jak typowy nowobogacki który z niczego szybko dorobił się hajsu. Najpierw drogi zegarek prosto do kamery, potem okulary luksusowej marki na pół ekranu, ciuchy drogich marek z dużymi napisami, ostatnio wycieczka do USA gdzie pokazywał jak lekką ręką wydaje w jeden dzień kilka czy może kilkanaście tysięcy złotych. a teraz lśniący luksusowy mercedes. Nie mam nic do tego że
  • Odpowiedz
Najpierw drogi zegarek prosto do kamery,


@obszarnik: a co to za zegarek? bo nie uchwycilem niczego specjalnego oprocz zwyklego apyl łocza XD Popyla z audemars piguetem, czy o czyms nie wiem XD

A w ciuchach z wielkim logo popyla teraz kazdy gimbus
  • Odpowiedz
@obszarnik jaki nowobogacki? Z tego co pamiętam z czasów jego vloga, to chodził do jakiegoś prywatnego liceum, gdzie w klasie było ich może z dziesięciu uczniów. Chyba można wywnioskować, że z biedy się nie wywodzi.
  • Odpowiedz
jak mam dzieci zabrać na happy meal do mcd albo do jakiegoś baru PRL gdzie kobita gotuje jak moja babcia to wolę żeby jednak domowy obiad zjadły


@doodcinki Jeśli pijesz do ostatniego filmu, to dla mnie niewiele miał wspólnego z recenzowaniem, raczej typowo pod lajeczki. Przecież gdyby w barze mlecznym dostał za 38 zł schabowego z brzoskwinią, pomidory rzucone bez pomysłu, frytki ociekające tłuszczem i zupę z mrożonki, to zjechałby ich jak
  • Odpowiedz
@obszarnik: Chyba mamy powrót do przeszłości. Kolorowy vlog bardzo duzo zarabiał na poczatku YT, ale wszystko przewalał i rozwalał, szczególnie na jaranie zielonego. Teraz znowu mu od hajsu odwala.
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: a to widzisz, nie wiedziałem o tym że pochodzi z zamożnej rodziny. Zdarza mi się go oglądać od około roku, nie znałem do wcześniej. Tyle tylko co mówił że mieszkał gdzieś na osiedlu, miał jakiś mały sklepik. Ale to dla mnie niezbyt dobrze o nim świadczy, że mimo że jest już dawno dorosły i pochodzi z zamożnej rodziny, zachowuje się jak typowy gimbus który chce w każdy możliwy sposób pokazać
  • Odpowiedz
Ja go nie znam z dawnych czasów, tyle co od około roku czasem oglądam jego filmy. Ale widać ewidentnie że od niedawna gość na każdy sposób chce pokazać jak to ocieka hajsem. Ludzie tego typu mogą skończyć tragicznie gdy dopływ pieniędzy się skończy.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 ogółem lubię ten duet za to że nie gwiazdorzą. Krótki wstęp, co, gdzie, jak i po co a potem "robota". Zwykli normalni kolesie, którzy jadą sobie #!$%@?ć kebsa i wyrazić swoje zdanie o tym.
  • Odpowiedz