Wpis z mikrobloga

Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko ponad milion wyświetleń, zbija pewnie grube siano przy takiej ilości i monetyzacji, a po prostu recenzuje obiektywnie żarcie. I to z reguły takie proste żarcie. I to jest proszę Państwa NISZA. On się w nią wbił.

Tak, nisza, bo po prostu każdy już się zdążył sprzedać i jeździ wypolerować berło za hajs xD Czyli nagrać, jakie to super jedzenie można zjeść (Maciej je, Mr Krycha). Absolutnie gardzę czymś takim i nie wiem czemu dalej ludzie oglądają reżyserowane opiniowanie. Druga sprawa, że ma wizerunek spoko ziomeczka i to też mu pomaga, gdzie dwaj wyżej są po prostu wk**rwiający (typowy fajnopolak + otyły bezbek)

#ksiazulo #jedzenie #jedzzwykopem #youtube #takaprawda #heheszki #gastronomia #kebab
Kopyto96 - Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko...

źródło: 1d75bdf4-9130-463d-8747-bd6bf9098c41

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Grubas mocno stracił w moich oczach jak wypuścił koszulki po 150zł. Nie byłoby nic złego w tym gdyby nie fakt że cały czas komentują ceny jedzenia i potrafią rzucić tekstem w stylu "no jest to dobre ale to nadal tylko kebab i nie powinien tyle kosztować" tylko po to by potem samemu wypuszczać merch w absurdalnych cenach.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Typ spoko, chociaż powoli widać, że zdarzają się gorsze odcinki i jednak ile razy można oglądać w zasadzie to samo, ale taki kontent. Większym problemem dla mnie jest, jak jakaś miejscówka z okolicy pojawi się w odcinku, wtedy można się spodziewać tłumu Mariuszy 'hehe my od Ksiązula' w pierwszych tygodniach od emisji, a później albo wiecznych kolejek, albo podwyższenia cen/obniżenia jakości. Mam wrażenie, że jakby pochwalił gówno w odcinku
  • Odpowiedz
  • 1
@Kopyto96: Ten jeden faktycznie jest wkurzający, jeszcze na siłę w mojej opinii ciągle ubrany w "Diamante" xD Brzmi jak kilogramowa paczka cukru xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Popularność wynika z piramidy potrzeb Maslowa. Oni recenzują jedzenie (każdy Polak je). Więcej można zarobić recenzując np. oddychanie, albo przepływ krwi czyli najczęstrzą przyczynę zgonów "niewydolność krążeniowo-oddechowa", która de facto nie istnieje w ICD, ale tak to polscy lekarze opisują.
  • Odpowiedz
Dla mnie Książulo wygrywa tym, że nie zadaje sie z tymi #!$%@? youtubowymi co robią te #!$%@? warte dramy i sie #!$%@?ą w klatkach. Szanuję, że odrzucał jakiekolwiek "zaloty" ze strony tej youtubowej patologii, nawet za grube pieniądze. Nikomu nie szkodzi, nie sprzedaje się (jak inni testerzy...) i pomaga lokalnym biznesom. Ciężko nie polubić takiego człowieka.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: To wszystko nie stało się przez przypadek i nie wystarczy wbić się w niszę. Trzeba mieć dobre gadane. Takie, którego ludzie będą chcieli słuchać. Tego gościa, i jego kamerzysty zresztą też, dobrze się słucha. No i mówią szczerze o tym, o czym mówią. Bez udawanych reakcji, bez prób robienia sensacji tam, gdzie ich nie ma.
  • Odpowiedz