Wpis z mikrobloga

Mi by było szkoda kasy na taką laskę chyba że jedzie razem w tym samym kierunku razem to razem, ale ona płaci za siebie i swoje zachcianki :P

@Czerwone_Stringi: co ty pier... emerytalny jest 60 lat ona ma 37 ledwo w połowie jest.
  • Odpowiedz
@Dominik76: Kurla, czemu te lale są zawsze takie w #!$%@? nudne i oklepane z tymi miejscami, które wydajaną im się ciekawe i z tym kiczowatym snobistycznym blichtrem w otoczeniu którego pozują? One wiedzą, że na ziemi jest olbrzymia liczba miejsc o wiele ciekawszych niż te wszystkie plaże na wyspach, na których hotelowe dyskoteki nieustannie #!$%@?ą jakimś disco latino? Dlaczego żadna nigdy nie pochwali się fotką w otoczeniu np. interesujących form skalnych
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: Ja tez się smieje z koleżanek z pracy jak one opowiadają jak marzy im się Bali albo Malediwy - nie wiem co tam ciekawego oprócz ładnej plaży i drinków, ale hasztag i zdjęcie na insta zajebiste. Ze swojej strony polecam Wietnam/Meksyk/Tajlandia/Japonia
  • Odpowiedz
@Kordianyt: Meksyk to debilizm tam jest największa przestępczość na całym świecie. Nawet w brazyli w filmikach na sadolu w manau tak się nie strzelają jak w tym chorym meksyku.

Najlepiej Tajlandia lub Japonia. jak chodzi o klimaty kmerskie.azjatyckie.
  • Odpowiedz
czemu te lale są zawsze takie w #!$%@? nudne i oklepane z tymi miejscami


@niecodziennyszczon: Bo żyją w świecie instagrama. Myślisz, że po co ona tam chce jechać? Nurkować na rafie koralowej? Nie. Ona potrzebuje zdjęć na Insta, bo jej bogatsze/ładniejsze koleżanki jeżdżą właśnie w takie miejsca.
  • Odpowiedz
@Dominik76: Wolałbym taką kasę wpłacić na jakąś zbiórkę. Nie wiem, dzieciaka z rakiem albo na broń dla Ukraińskich Sił Zbrojnych, niż zabrać kogoś takiego na Malediwy xD laska po ścianie, bardzo szybko zweryfikuje swoją wartość na rynku matrymonialnym.
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: bo z organizacją wycieczki w mniej sztampowe miejsce trzeba się natrudzić. Na Malediwach na musisz myśleć, wszystko masz od drzwi do drzwi. Czy ma to cokolwiek wspólnego z poznawaniem tego kraju - wiadomo jaka jest odpowiedź
  • Odpowiedz