Wpis z mikrobloga

One wiedzą, że na ziemi jest olbrzymia liczba miejsc o wiele ciekawszych niż te wszystkie plaże na wyspach


@niecodziennyszczon: nie wiedzą, są za głupie i zbyt zapatrzone w siebie i social media identycznych sobie które naśladują. To co ty opisujesz to ciekawość świata i zainteresowania. Cechy które te do bólu nudne pustaki nie posiadają
  • Odpowiedz
@damianooo8: No oprocz pysznego jedzenia to napewno: Osaka, Shibuya, Harajuku, Swiatynia Asakusa, Tsukiji, Kinkaku-Ji i wiele innych - widze ze niezly obiezyswiat z ciebie, doradz cos ciekawego dla takiego laika jak ja
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: bo przecież tutaj nie chodzi o podróżowanie tylko o odchaczenie znanych miejscówek na których byla jakaś laska z Instagrama. Mam 5 nieznających się nawzajem znajomych ze zdjęciem na tym samym #!$%@? drzewie na Cyprze. Oni pewnie tam się ustawiają w kolejce xd
  • Odpowiedz
@Kordianyt: Akurat byłem na Bali i najlepsze wakacje w życiu. Było kilka turystycznych miejscówek ale dużo takich mniej znanych zdecydowanie dość daleko od wszystkich hoteli, typu środek dżungli kilka godzin jazdy i kilka domów na krzyż. BTW Kuta w której byliśmy 1 dzień, i do której wiele wycieczek All inclusive jeździ najgorsze miejsce z całych wakacji. Jakieś tandentne bazarki z bazarowym badziewiem. A Bali było ciekawe nie ze względu na super
  • Odpowiedz
Jak w jaka to melodia po pierwszej nutce wiesz co to na numer, tak tutaj po pierwszym spojrzeniu na zdjęcie już wiesz, z kim masz do czynienia.
  • Odpowiedz
@Dominik76: Byłem na tych nieszczęsnych Malediwach i to jest właśnie miejsce dla takich plastikowych lalek. #!$%@? tam zobaczysz, co najwyżej można ponurkować i to było w pyte, a tak to wszystko jest sztuczne w #!$%@? i robione pod turystów i na każdym kroku chcą cie zrobić na hajs jak u nas górale. Ładnie wygląda na zdjęciach, a w rzeczywistości to #!$%@? dla instazjebów.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka nikt się nie piekli, wszyscy się śmieją z tego starego urwiska które jest ctrl + C i ctrl + v miliona tego typu szonow, których jedyna ambicja jest IG. Milioner by sobie wziął młoda, piękna eskortke a nie stara naciągnięta raszple której ściana już zaczyna pukać w plecy.
  • Odpowiedz