Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na początku 2000s
Wtedy też młodzież się tak ubierała? Czy to całkiem nowy styl? Bo mi się wydaje, że wtedy też była taka moda. Ktoś wytłumaczy skąd to się wzięło? Bo jakby ktoś się tak ubrał w 2014 roku uznaliby go za bezdomnego albo za lumpa
Mam wrażenie, że to się zaczęło jakoś w 2020 roku
#pytanie #pytaniedoeksperta #moda #vinted #logikarozowychpaskow
snorli12 - Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na...

źródło: 1000002508

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@snorli12: mlodziez ubiera sie w paru sieciówkach ktore projektuja kolekcje pod przyszle trendy, ktore sa reinterpretacja przeszlosci. kolekcja na lato jest szyta duzo wczesniej. Potem idziesz do sklepu i nie znajdziesz bluzy dluzszej niz do pepka, albo nie porwanych artystycznie spodni. Dodatkowo luzne fasony sa latwiejsze do szycia i pasuja na większą liczbę osob.
  • Odpowiedz
@snorli12: najprymitywniejsze i najtańsze wzorce... ubioru, zachowań. To akurat nie zmieniło się od kiedy pamiętam, a stary dość jestem. Młodzież, dorośli, dzieci - obojętne.

Ciuchy unisex to bieda mentalna. Nic nie poradzisz. Wory czy rurki - obojętne. Bieda we łbie.
  • Odpowiedz
Wtedy też młodzież się tak ubierała?


@snorli12: sznury z blokowisk podjarane magikami, liroyami i innym gównem tak się ubierały. Dziewczyny nosiły normalne dopasowane do sylwetki ciuchy. Jak któraś nosiła się w taki sposób jak te że zdjęcia to było wiadomo ze stary przepija wypłatę i nie mają na jedzenie.
  • Odpowiedz
@snorli12 nie wiem, gdzie oni chodzili, ale za czasów mojego liceum początek 2000 to laski chodziły w obcisłych spodniach i krótkich bluzkach. Jak było ciepło to rządzily obcisłe białe spodnie. No i biodrówki oczywiście, takie z pasem przy dupie blisko. To była powszechna moda.
  • Odpowiedz
Tak. Takie ciuchy są dość wygodne. Luźnie, długie koszulki z szerokimi i rękawami sięgającymi do łokcia. Obszerne bluzy. Tylko z takimi spodnidmi zawsze miałem problem. Wolałem klasycznej szerokości spodnie. Osobiście się cieszę że ta moda wróciła.
  • Odpowiedz