Aktywne Wpisy

wykop +31
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º

ChlopoRobotnik2137 +102
Chłop był odebrać paczkę w Lake Hugh’s. Musiał iść z buta z 4.5 km ale w sklepie spotkał miłą panią która go podwiozla na pocztę :) a tera użyczyła tyłu swojego domu i chłop odpoczywa nad jeziorkiem w cieniu a zara idzie popływać kajakiem (。◕‿‿◕。)
#zlomkiemprzezswiat
#zlomkiemprzezswiat
źródło: image_picker_097C788E-479E-458A-A95D-5BA816AF1303-16219-0000016574AA7A2C
Pobierz




Siedzę dzisiaj na siłce i wyciskam na płaskiej. W sumie miejsce będę zajmował przez 15 serii (wyciskanie i assesory), więc trochę to potrwa.
Podbija trenerka i mi mówi, że mam skończyć, bo oni mają zajęcia grupowe XD Kulturalnie odmówiłem i mówię, że muszę dokończyć trening i nara (jedyne normalne racki, gdzie można wyciskać/robić siady). Ta uparcie, że mam skończyć bo tak jest w regulaminie. To poproszę regulamin.
Idziemy na recepcję, i szukają dziewczyny, a ja grzecznie i cicho czekam i czekam. W końcu coś znalazły punkt, gdzie jest wskazane, że mam stosować się do zaleceń i wskazówek...
No mówię im, że nie bardzo to pasuje i mimo w----u na maksa, staram się być grzeczny... Wiem, że to nie ich wina, ale kazać klientowi w-------l... z ogólnej przestrzeni tylko po to, żeby były jakieś zajęcia dla innych klientów, to przesada...
Potem mi jeszcze groziły, że jak nie opuszczę strefy, to mi karnet zakończą XD GOOD LUCK!
Zazwyczaj trenerzy podbijali i pytali się ile zostało, czy damy radę się gdzieś jakoś wcisnąć - no gites, nie ma problemu.
Wystosowałem maila do centrali i idę na noże, przywalam się do wszystkiego co mogę, nawet do Inspektora danych Osobowych napisałem XD
Przyszedł do mnie na maszynę jakiś trener personalny z Julka, żebym "zamykał z ławeczki".
Po takim tekście wstałem i powiedziałem , że nie ma takiej możliwości. Usiadłem znów. Zacząłem kolejną serię