Wpis z mikrobloga

@olcayn: pan donald by nigdy czegos takiego nie zrobił swoim wyborcom. Nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
  • Odpowiedz
@olcayn Obywatele tego pięknego chlewiku mają wytrzymałe plecki, jeszcze nie jeden socjal udźwigniemy i oni zdają sobie sprawę z tego doskonale. Nam ma nie być dobrze, mamy mieć hajs na minimalne potrzeby a reszta do koryta. Jeśli ktoś wierzył, że po takim spektaklu walenia w dupala kaczafiego, Tusk nie skorzysta i nie będzie doił dalej to jest przyglupem xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Variv Dokładnie. Wzmacnianie aktywności zawodowej jest kluczowe z punktu widzenia naszej sytuacji.

Jeśli taka matka zasiedzi się na 5 lat w domu, to ona później nie wróci do pracy. A pamiętajmy, że każda matka na socjalu oznacza potrzebę znalezienia imigrantami, który zastąpi jej pracę i zarobi na jej benefity socjalne.
  • Odpowiedz
  • 0
W każdym polskim domu? To super, bardzo się cieszę się że u mnie też, bo już się bałem że to nie będzie dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
doplata wszystkim do wszytskiego - a wczesniej chcial podnosci wiek emerytalny bo Polska nie wytrzyma - a teraz prosze i 13 i 14 emeryture wytrzymala i jeszcze babciowe wytrzyma - cud za cudem :)


@del855: podziękuj PiSowi za nauczenie ludzi że należą im się dopłaty i inne pięćsetplusy. Teraz każdy kto nie będzie obiecywał i realizował takich programów jest politycznie skreślony, bo "PiS dawał i jak wróci do wladzy to
  • Odpowiedz
@olcayn: Zgodnie z wykopowymi ekonomistami, po takiej ilości socjalu jaki dał PiS, a podwyższyło PO (800+), powinniśmy mieć drugą Wenezuelę i hiperinflację. Tymczasem inflacja poziom ~4% XD
  • Odpowiedz
@olcayn przeciez babciowe to zajebisty pomysł. Aktywizacja kobiet po porodzie czyli ZUS nie wypłaca zasiłku chorobowego + kobieta dorzuca kasę z podatków... Serio potrzeba to tłumaczyć?
  • Odpowiedz
Wśród tych różnych socjali przynajmniej ten promuje aktywność zawodową.


@vateras131: I co nam ta armia biurw wyprodukuje? Samochody? Domy? Cokolwiek co daje mierzalny dobrobyt? Bo ja widzę podwójne obciążenie. Jeszcze męża zagonić do prac domowych, żeby przypadkiem nie wykorzystał tego czasu na spiskowanie(idealista) lub budowanie majątku(pragmatyk) Obydwaj są niepożądani w naszym matrixie.
  • Odpowiedz
@olcayn Ja tam nie lubię tych różnych socjali, ale to nie jest tak, że KO ma starać się realizować 100 konkretów i jak tego nie będzie robić, to od razu będzie wycie na głównej, że oszukali?
  • Odpowiedz
@carlosglog:

przeciez babciowe to zajebisty pomysł. Aktywizacja kobiet po porodzie czyli ZUS nie wypłaca zasiłku chorobowego + kobieta dorzuca kasę z podatków... Serio potrzeba to tłumaczyć?


Najważniejsza i tak jest zachęta do utrzymania ciągłości pracy. Im dłuższa przerwa tym trudniej jest im się odnaleźć na rynku i często z tej pracy rezygnują już na stałe, a kobiety muszą zacząć na siebie zarabiać bo generują za duże obciążenie dla systemu emerytalnego.
  • Odpowiedz