Wpis z mikrobloga

Beka z k0nfiarzy jaki mają ból dupy o Trzaskowskiego. Zrozumcie tłuczki, że te wasze problemy typu zakaz wjazdu diesli z 2000 roku do centrum nikogo w miastach powyżej 100-tysięcy osób nie interesują. A w waszych dziurach nikt Wam nie zabrania jeździć tymi złomami.

Pytanie nr 2 gdzie jest wasze 10 % i jak Wam się żyje ze świadomością, że w zdecydowanej większości Sejmików będzie rządzić KO oraz TD? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazprawakow
  • 41
  • Odpowiedz
@Jefferson55: Bo to ma nikły wpływ na stan powietrza a większy na zdrowie ludzi, coś jak zakaz palenia w miejscah publicznych...

Jak kogos nie stać na samochód to niech nie jeździ, nie życzę sobię zeby mnie patusy truły.
  • Odpowiedz
@siemankooo: To, że samochód jest stary, nie oznacza że jest niesprawny. Jeśli ma ważne badanie techniczne, powinien mieć prawo do poruszania się po drogach publiczny. Nie wspieraj przestępczych zapędów lokalnych władz.
  • Odpowiedz
  • 5
konfiarze pewnie się cieszą ze lewica sie na ryj wyj*bała


@GolompAmator: Akurat to mnie też za bardzo nie smuci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te całe Żukowskie, Kotule i reszta tylko zniechęcają do koalicji rzadzącej, a realnie pełnią tam funkcje marginalne.
  • Odpowiedz
Beka z k0nfiarzy jaki mają ból dupy o Trzaskowskiego. Zrozumcie tłuczki, że te wasze problemy typu zakaz wjazdu diesli z 2000 roku do centrum nikogo w miastach powyżej 100-tysięcy osób nie interesują. A w waszych dziurach nikt Wam nie zabrania jeździć tymi złomami.


@Lambo994: To jest #!$%@? przepis. Duże koszty na egzekucję i zabrany czas ludzi.
A ile takich samochodów jeździ po ulicach? Jeżdżę po warszawie i stare diesle to może
  • Odpowiedz
  • 1
To jest #!$%@? przepis. Duże koszty na egzekucję i zabrany czas ludzi.

A ile takich samochodów jeździ po ulicach? Jeżdżę po warszawie i stare diesle to może 1% aut.


@masz_fajne_donice: Zgadzam się, ale zwolennicy Konfederacji zrobili z tego taką parodię i podnieśli marginalny problem do jakiejś niebotycznej rangi. A większość ma w dupie to czy będą te SCT czy też nie, bo jak sam napisałeś praktycznie nikogo w dużych miastach to
  • Odpowiedz
konfiarze pewnie się cieszą ze lewica sie na ryj wyj*bała


@GolompAmator: jestem bliski stwierdzenia że wszyscy się cieszą, ale tam akurat trochę urbanistow siedzi i może gdzieś mieli sensownych kandydatów
  • Odpowiedz
@Lambo994: Dlaczego mają nie wjeżdżać dieslami z 2000 r skoro przeszły badania techniczne oraz łożyli podatkami na drogi m.in. kupując paliwo? Odezwała się kolejny demokrata , który chce łamać konstytucję .Xd.
  • Odpowiedz
  • 1
@thurisaz1982: Napisałem już wyżej, że mam w dupie czy te diesle będą jeździć po centrum czy nie, bo w dużych miastach takie auta to margines. Natomiast wy podnieśliście to do rangi ogromnego problemu, który nurtuje przynajmniej jakieś 3/4 mieszkańców tych miast. A wybory pokazały, że jakieś 95 % ma w to wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lambo994: a ja głosowałem na Trzaskowskiego, ale uważam sct za absurdalne włażenie w dupę ue bez najmniejszego poparcia w faktach, dodatkowo jest to jak zwykle obciążanie kosztami najbiedniejszych w czasie największego kryzysu finansowego od komuny.
  • Odpowiedz
zakaz wjazdu diesli z 2000 roku do centrum nikogo w miastach powyżej 100-tysięcy osób nie interesują.


@Lambo994: #!$%@?ć konfederusków, ale mieszkam w mieście i nie zgadzam się na strefy wolne od biedy mimo, że moje auto normy spełni¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz