Wpis z mikrobloga

@f9JXBEArQ2H4TKl NO WIADOMO MORDO słońce tylko pogoda we Włoszech. Upały 45 stopni #!$%@? xD w wielkiej Brytanii lepszy deszcz niż w PL a skandywniaa to w ogóle może i noc polarna ale i tak więcej słońca niż w środkowej Części Europy
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin: i tak wlasnie moze napisac chyba tylko absolutny igniratn i podrozniczy zjeb rodem z ig XDD


@Klepajro: Ale to jest prawda, u nas w Polsce nie ma jakiejś ciekawej starej architektury, jedynie z takich popularniejszych to Kraków, Gdańsk sama starówka, minimalnie Wawa. Ale to nie nasza wina, że u nas była głównie toczona 2 wojna światowa, potem sprzedali nas pod okupację Ruską i dopiero nadal się odbudujemy. Gdyby Polska
  • Odpowiedz
@f9JXBEArQ2H4TKl no biorąc pod uwagę że jestem człowiek który lubi i widzi wartość s każdej porze roku to w sumie większość. Jak się jest malkontentem i typowym normikiem #!$%@? która do zadowolenia POTRZEBUJE słońca (ale ofc takiego do 25) to już niczyja wina
  • Odpowiedz
co się dziwić, gdyby ich spytać gdzie leży Polska to wskazali by Rosje


najpierw by spytali czy bezpiecznie jest jechać do Polski, potem by weszli na r/warsaw i spytali jaka dzielnica jest najbezpieczniejsza bo szukają hotelu. Potem jeszcze spytaliby czy u nas działają karty kredytowe i czy Polacy znają angielski xD

Po wizycie w Polsce marudziliby że wszyscy się na nich gapili (to nic że byli głośno zachowującą się rodzinką afroamerykanów) to
  • Odpowiedz
@Klepajro: Nie mówię, że nie ma, nie ma jej aż tyle, i nie ma mega charakterystycznych, super budowli. Możesz mi podać polskie odpowiedniki: koloseum, Sagrady Familii, wieży Aifla( tak wiem, kupa złomu), Tower Bridge, no słucham.
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin i nie wiem czego cie za to jadą mimo że taka jest prawda.
Jedziesz sobie przez zadupie we Włoszech i z jednej strony masz alpy, z drugiej morze, po środku jakieś jezioro i się zatrzymujesz po drodze bo chcesz się na cieszyć widokiem.
Często jadę na spiedotrip do Włoch bez celu bo jest po prostu ładnie.

W Polsce ile takich miejsc jest? Jedziesz do miejsca docelowego i widzisz reklamy, autostradę i
  • Odpowiedz
latam i jeżdżę bardzo dużo (po Polsce też) i mam kontakt z wieloma obcokrajowcami, którzy też sporo podróżują. Generalnie opinia o Polsce jest taka, że to niesamowicie przeciętny kraj na tle innych destynacji. Z 10 lat temu próbowałbym się spierać, ale jak zobaczyłem dużo więcej w PL i poza to się z tym raczej zgadzam. Nie ma co się oszukiwać, próbujemy sobie coś wmawiać, bo to nasz kraj, ale oprócz tego nie
  • Odpowiedz