Wpis z mikrobloga

@jabol6000: Zdecydowanie bym nie chciał mieszkać w takich miastach jak Rzym czy Paryż. Sam mieszkam we Wrocławiu i to miasto jest dość popularne wśród turystów i często tu wpadają na weekend.

W centrum jest mega drogo. Po rynku chodzą naganiacze, którzy chcą mnie naciągnąć na restaurację z pierogami za 50zł, gdzie ja wolę iść do baru mlecznego i dać za to niecałe 20zł. Pojawili się cyganie, którzy wręczają ludziom róże a
Tommy__ - @jabol6000: Zdecydowanie bym nie chciał mieszkać w takich miastach jak Rzym...

źródło: gf-NjTP-k3kK-QmfF_ofiarowywanie-przechodniom-rozy-to-jeden-ze-sposobow-na-wyciagniecie-pieniedzy-1280x960

Pobierz
@open_or_die: Szwajcarię zobaczyłem dopiero w ubiegłym roku i nie spodziewałem się, że wywoła taki opad szczęki. Tam dojazd z dowolnego punktu A do punktu B jest ucztą dla oczu, nie mówiąc już o pokonywaniu przełęczy czy wjeżdżaniu gondolami na stacje w górach. Po przekroczeniu granicy austriacko-szwajcarskiej autentycznie poczułem się jakbym wjeżdżał do innego świata.
Reasumując to gdybym miał komukolwiek polecić jeden kraj w Europie do zobaczenia przed śmiercią to byłaby to
Paryż to już w centrum jest mega syf


@Klepajro: Przecież ścisłe centrum Paryża i pierwsze dzielnice są mega zadbane, park Luksemburski, okolice łuku triumfalnego, kamienice w pobliżu Pól Elizejskich i mostu Aleksandra. Nie pomyliło ci się przypadkiem z tym miastem "Paryż" z memów o upadającej Francji?
no biorąc pod uwagę że jestem człowiek który lubi i widzi wartość s każdej porze roku to w sumie większość. Jak się jest malkontentem i typowym normikiem #!$%@? która do zadowolenia POTRZEBUJE słońca (ale ofc takiego do 25) to już niczyja wina


@Klepajro: oj tak mordo ojkofobie ty srasz do własnego gniazda a 9 miesięcy szarobrudnej #!$%@? pogody bez słońca to przyciągająca turystów pogoda, bo w końcu każdy chce zaznać depresji,