Wpis z mikrobloga

Jestem zdruzgotany. Jakiś tydzień temu założyłem konto na portalu randkowym. Po jakiś 4 dniach spotkałem tam swoją byłą dziewczynę (ja 24, ona 18). Dzisiaj z nią rozmawiałem na żywo i pokazała mi, że przez jakieś 4 dni dostała na tym portalu ponad 100 serduszek od chłopów, podczas gdy ja mam ich nadal zero XD
Dodam do tego, że w mojej subiektywnej opinii jestem bardziej atrakcyjny niż ona, i długo kminiłem nad tym, żeby mój profil był jak najlepszy. Wcześniej wiedziałem, że będąc kobietą masz o wiele łatwiej niż mężczyzna na takich portalach, ale to jest kurva przesada. Dostajesz od razu 100 serduszek i możesz sobie wybierać jak w sklepie, z kim będziesz pisać

#przegryw #redpill #mgtow #tinder #zalesie #zwiazki #blackpill
Arlekin29 - Jestem zdruzgotany. Jakiś tydzień temu założyłem konto na portalu randkow...

źródło: 1x1ik8

Pobierz
  • 39
@Riannon86: bo właśnie często na zdjęciach ludzie wyglądają gorzej niż na żywo. Fotogeniczność. Ja mam tak z dziewczynami, więcej dziewczyn podoba mi się na żywo niż na tych apkach, a często jest to mniej więcej ten sam typ.
  • 2
@WUJICO: też słyszałem że kiedyś było łatwiej. Wcześniej jak mieszkałem na zadupiu, to chciałem się stamtąd jak najszyciej uciec bo oprócz pracy, nie było też kobiet, i prawie każdy znajomy był sam. Teraz gdy mieszkam w mieście wojewódzkim sytuacja tak samo tragiczna i również większość moich znajomych nie ma nikogo, pomimo że są to naprawdę w porządku, ogarnięci goście