Aktywne Wpisy

Mr_InC0gnit0 +214
Mieszkańcy #krakow macie na ten moment jedyną oraz realną szansę na pozbycie się pasożytów z organizmu. Nie zawiedźcie nas, dajcie z siebie 100% Te #referendum oraz wynik przełoży się na to, że ludzie w końcu będą mogli uwierzyć, że w kupie siła. A nie jak to mawiał pewien patopolityk "To ch…j, d…a i kamieni kupa"
Kaspii +97
#latwogang
Dołączenie pisowskich śmieci z kanału zero automatycznie wyklucza pozytywny odbiór streama, poza tym jego dieta ułożona przez kretyna wrzoska plus brak snu (nie wiem co ma we łbie jeśli myśli że da radę) skończy się źle
Dołączenie pisowskich śmieci z kanału zero automatycznie wyklucza pozytywny odbiór streama, poza tym jego dieta ułożona przez kretyna wrzoska plus brak snu (nie wiem co ma we łbie jeśli myśli że da radę) skończy się źle





nienawidzę mojej byłej, nie dlatego że się rozstaliśmy, tylko przez to co było później. Prawie 1.5 roku robiła mi nadzieje i trzymała blisko, wspólne wyjazdy, wyjścia, by ostatecznie z dnia na dzień urwać kontakt, ponieważ "zaczęła się z kimś spotykać". To było jakoś w listopadzie 2023 i od tamtej pory, ciężko mi się zebrać, nie potrafię. Moje myśli non stop są ukierunkowane na to co robi, z kim, czy kogoś ma, czy jest lepszy lub przetwarzam to co się stało by utrwalić, to jak bardzo jej nienawidzę. Ogarnia mnie poczucie niesprawiedliwości, że ktoś kto mnie tak zniszczył psychicznie, oszukał jest przeszczęśliwy na swoich stories, a ja tkwię w samotności, nie wiedząc jak mogę wyjść z tego gówna. Mam kilku znajomych, głównie zajętych, wiecie jak jest, reszta w innych miastach. Brakuje mi kogoś z kim mógłbym sobie wyjść na miasto, na spacer by robić jakieś rzeczy. Nie potrafię się skupić na sobie, tylko żyję życiem osoby, która uczyniła z mojego życia, emocjonalne piekło. Nawet gdyby mi się udało kogoś poznać, np. na #tinder to nie wiem czy byłbym w stanie jej zaufać przez to co się stało. Życie jest niesprawiedliwe, ja jestem cieniem dawnego siebie.
#zalesie #przegrywpo30tce #tfwnogf #zwiazki #samotnosc
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: no zrobiła z ciebie orbitera, można zamykać
@mirko_anonim: dlatego nie miej żadnych "przyjaciółek" wypad to wypad bracie
@mirko_anonim: małpa nie puści gałęzi póki..
@mirko_anonim: skasuj wszystko z nią związane albo chociaż odizoluj jakoś żeby nie wracać do tego - idź na jakieś imprezy studenckie itd. jak będą teraz wiosną i latem
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
To ci minie, i kiedyś będzie tak, że nic nie będziesz do niej czuł. Jak się rozstanie z tym kolesiem to może jeszcze do ciebie napisze, a wtedy ty jej powiesz,że nie chcesz mieć z nią do czynienia. Nigdy nie wiadomo. Nie czujesz tego teraz ale dobrze się