Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie gdzie można kupić szosowy rower elektryczny z centralnym silnikiem? W sklepie gdzieś u kogoś w okolicy gdzie mógłbym zadzwonić i ewentualnie odebrać osobiście?
Przeglądnąłem praktycznie wszystkie sklepy internetowe i niestety nigdzie nie ma nic dostępnego, jak są to nie w moim rozmiarze. W grę wchodzą sklepy w PL aby kupić rower na raty.

Dlaczego szukam szosy elektrycznej? Długa historia - w skrócie kontuzja kolana przez którą nie będę mógł się "żyłować" na rowerze.
Z góry dzięki!

#kolarstwo #rowery #rowerelektryczny #rower #sklepyrowerowe #trek #specialized #lapierre
  • 10
  • Odpowiedz
@Komaryt: bez sensu szosa elektryczna bo nawet pedałując tylko jedna, zdrowa noga będziesz szedł grubo ponad limit silnika (chyba ze mieszkasz gdzieś w górach).

Ale jak mieszkasz w górach to bierz MTB elektryczne.
  • Odpowiedz
@Komaryt: też uważam że szosa elektryczna jest bez większego sensu. Przez przełożenia i korbe oraz rozmiar kół będziesz machał bez użycia silnika te same prędkości i okaże się że silnik co najwyżej do ruszenia z zera będzie ci potrzebny. Zabijesz lekkość roweru bateria. Elektryki sprawdzają się w innych typach rowerów. Serio szkoda kasy. Już lepiej kup sobie drugi rower a do szosy wrócisz jak będziesz zdrowy.
  • Odpowiedz
  • 1
@JohnyArkad: @Hasz5g
Wziąłem za i przeciw i szosa elektryczna w moich terenach to nie jest zły wybór. Drugi rower mam gravel ale jest on na ultramaratony.

Lekkość roweru zabije baterią - no cóż... ja nie jestem z tych co liczą każdy gram byle rower był najlżejszy. Mam w to wywalone. Jazda ma mi sprawiać przyjemność a mieszkam w takich terenach że gdzie bym się nie ruszył mam dość spore górki i
  • Odpowiedz
@Komaryt: nie, ja też nie z tych co ważą gram, po prostu przyjemnie szosę się podnosi, wynosi z domu, ma się fajne uczucie lekkości w czasie jazdy. Sam miałem szosę, teraz mam 35kg ebike i sentyment mnie nalecial.
  • Odpowiedz