Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam.

- Rozglądam się za dodatkową pracą po pracy oraz w weekendy. Chciałbym po prostu dorobić sobie do oszczędności.
- Z pomysłów przyszło mi żeby zostać kurierem rowerowym dostarczającym jedzenie itd.
- Pytanie którego dostawceę/pracodawcę polecacie? Najbardziej waham się między Pyszne pl a Glovo.
- Oczywiście wiem jak to mniej więcej wygląda taka praca bo kolega w Pyszne robi, jeżdząć samochodem. Wiele razy z nim jeżdziłem w czasie jazdy.
- Ogólnie pracuje od poniedizałku do piątku w godzinach 8-16. W ciągu tygodnia roboczego bym brał 1-2 dni jazdy jako kurier po pracy oraz sobotę. W niedzielę bym nie jeździł gdyż wolę odopoczywać po całym tygodniu.
- Wiem że są różnice między Pyszne pl a Glovo. W tym pierwszym trzeba minimum 10 godzin zrobić tygodniowo oraz bym musiał 3 godziny minimum zrobić w ciągu dnia. Natomiast w Glovo trzeba by było zakładać działalność gospodarczą więc pomyślałem, że lepiej by było zatrudnić się poprzez pośrednika jak Evelstar czy Eternis.

Co wybrać? Gdzie są lepsze warunki? Jakie są jeszcze rożnice między tymi dostawcami?

#pytanie #kiciochpyta #praca #pracbaza #pracadodatkowa #szukampracy #dorabianie #kurier #glovo #pysznepl #ubereats #wolt #delivery #ankieta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Co wybrać?

  • Pyszne pl 22.5% (16)
  • Glovo 29.6% (21)
  • Żaden z powyższych 23.9% (17)
  • Inny dostawca/kurier 23.9% (17)

Oddanych głosów: 71

  • 4
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Russ3l: Nie będę zapisywał się do wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy że znajde jednego dobrego dostawcę.
@programista15cm: Po pracy staram się prawie codziennie uczyć języka angielskiego oraz zrobię jakiś sobie kurs na Udemy czy StrefaKursów itd.
@januszerka: Nie chcę iść do fast foodu bo chciałbym mieć elastyczne godziny pracy czyli dowolność wybierania godzin dodatkowej pracy.