Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to jest, że naczytałem się tyle #przegryw #blackpill o chadach i o tym, że dziewczyna nawet nie popatrzy na przeciętniaka i bez jachtu nie podchodź a jak wychodzę na zewnątrz to mijam totalnie przeciętne pary, gdzie chłop nie jest żadnym adonisem? Dziewczyny tego samego wzrostu, czasem wyższe od chłopaka, więc o co chodzi? Na tagach non stop presja żeby mieć idealne linie włosów, szczęka jak brzytwa a na żywo całkiem spoko lasekczki idą sobie ze swoimi Mariuszkami. Przecież nie tak ten blackpill miał wyglądać.. a może trzeba jeszcze raz wyjść z domu bo to rużne som?

#wyglad #hipergamia #przemyslenia #znajomi #wychodzimyzprzegrywu #tinder #przegryw #tfwnogf #randki #badoo #blackpill #redpill #feels #zwiazki #relacje #samotnosc #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to jest, że naczytałem się tyle #przegryw...

źródło: comment_1631516359crXYHTKCDoiGGJgUDpVp9Z

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nie wszyscy są tacy sami, wiadomo, że trafią się wyjątki od reguły. Dodatkowo to, że ich widać nie świadczy o tym, że są szczęśliwi, że im się układa, że będą razem jutro. Cały koncept hipergamii jest uniwersalny, ale te 20 czy 50 lat temu ważniejsze od wybrzydzania było posiadanie domu i opieka nad dziećmi, co w jest znacznie łatwiejsze do ogarnięcia we dwoje. Dziś kobieta pracuje na siebie i
  • Odpowiedz
@Balcerek5112: Ale z czym ty próbujesz bojować. Jak jesteś nieatrakcyjny to musi grać rolę jakaś inna kwestia, bo CZYMS przecież musisz interesowac partnerkę. A to oczywiste, że nie ma zadnej frajdy z bycia z kimś brzydkim, a tym bardziej bycia tym brzydkim. Wiec tak, jedna z tych opcji, które wymieniłeś (lub inne jak potrzeba kontroli, alkoholizm, p-----c psychiczna i fizyczna, depresja, transakcyjne wykorzystywanie seksu) na pewno wchodzi w grę, chyba
  • Odpowiedz
@chlodnywieczor: Okej, czyli twoim zdaniem tylko osoby ponadprzeciętnie atrakcyjne mogą być szczęśliwe w związku? Gdzie takie osoby to parę procent społeczeństwa. Jasne, że takie rzeczy o jakich mówisz się zdarzają i to pewnie często. Ale ludzie średnio czy mało atrakcyjni też są w szczęśliwych związkach. To wy się bardziej spuszcacie na własną atrakcyjność fizyczną niż kobiety. Większość kobiet nie ma wymagań z kosmosu. Trzeba tylko z jakąś ilością porozmawiać, a
  • Odpowiedz
a jak wychodzę na zewnątrz to mijam totalnie przeciętne pary, gdzie chłop nie jest żadnym adonisem


@mirko_anonim: Większość tych par ma u siebie własne piekiełko, spokojnie o to. Zawsze jak wchodziłem troszkę głębiej w życie jakiejś pary, a wystarczyła imprezka, kilka dni na wycieczce, to aż byłem sam zaskoczony tymi toksynami i niedogadywaniem się.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Just be normal.

Znaczy miej mózg podłączony do Matrixowego hivemindu i walcz w obronie kłamstwa. Oto co znaczy być normalnym. Wtedy mozesz się integrować z innymi normalnymi i normalnie się dziewczyna jakaś trafia.
Do tego dochodzi to, że pewnie przeceniasz swoją mordę, albo myślisz, że jak p---------ś na siłce to Cię ma niby czynić bardziej atrakcyjnym od tych przeciętnych typów.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja odkryłem te wszystkie pille dopiero na Wykopie, i to dopiero jak szedłem za kolejnymi tagami coraz głębiej - nigdy w realu o tym nie słyszałem, a większość teorii tak bardzo nie pasuje do życia, że trzebaby naprawdę chcieć uwierzyć niczym horoskopy.

Nigdy w realu też nie widziałem żeby ludzie w szczęśliwych związkach aż tyle czasu poświęcali na gadanie o tych związkach, i to tak mam na myśli przebitkę 100x spokojnie.

https://xkcd.com/2890/
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > Większość tych par ma u siebie własne piekiełko, spokojnie o to. Zawsze jak wchodziłem troszkę głębiej w życie jakiejś pary, a wystarczyła imprezka, kilka dni na wycieczce, to aż byłem sam zaskoczony tymi toksynami i niedogadywaniem się.

Brzmi jak połączenie Baader-Meinhof i confirmation bias, tbh.

Confirmation bias is the tendency to search for, interpret, favor, and recall information in a way that confirms or supports one's prior beliefs or values. People display this bias when they select information that supports their views, ignoring contrary information, or when they interpret ambiguous evidence as supporting their existing attitudes. The effect is strongest for desired outcomes, for emotionally charged issues, and for
  • Odpowiedz