Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uwielbiam tę propagande deweloperską na wykopie, że TRZEBA MIEĆ MIESZKANIE W CENTRUM!!!!111 KUPUJ SZYBKO BO ZARAZ ZABRAKNIE KUPUJ SZYBKO BO POTEM BĘDZIE TYLKO DROŻEJ
Koronnym argumentem przeciw mieszkaniu w domu jednorodzinnym jest "bo daleko do centrum" xDD czyli co? daleko do centrum w rynku w mieście wojewódzkim, gdzie masz kilka kawiarni, kościół, fontannę i pizzerie dagrasso? Nagle wszystkim przeszkadzają odległości, bo nie będzie jak dojechać do opery czy kina (tak jakby codziennie chodzili). W każdej miejscowości jest teraz jakaś sieć sklepów spożywczych czy przedszkola. Transport to też cope bo przeprowadzasz sie do już istniejących osiedli poza miastem a nie do dziury w ziemi bez infrastruktury a zasada jest taka, że im więcej ludzi przyciąga dana miejscowość tym więcej atrakcji i infrastruktury użytecznej.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #polska #mieszkanie #wynajem #kredyt #dom #kredyt2procent #ekonomia #inwestycje #mieszkaniedeweloperskie #deweloperka #warszawa #krakow #wroclaw #poznan #wies



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uwielbiam tę propagande deweloperską na wykop...

źródło: Adamow-3-850x570

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ogólnie ten portal jak wszystko w internecie jest bardzo spolaryzowany, będziesz mieć zaraz masę dzieciarni atakującej ciebie, bo nie masz jak dojechać na rynek albo do filharmonii. Sam mieszkam we Wrocławiu, duży sklep mam 300m od bloku a i tak jeżdżę na Bielany na zakupy, bo lokalny sklep mi nie odpowiada. W ciągu tych lat, w których mieszkam we Wrocławiu byłem na rynku może 2-3 razy w roku, ostatnimi czasy
  • Odpowiedz
Zwyczajnie - nie jestem szczeniakiem, wiem że auto w życiu zwyczajnie się przydaje


@Atreyu: Przydaje? Jak najbardziej. Ale teksty w stylu "tylko szczeniak nie ma auta" to konkretny poziom buractwa. Jeszcze te przebitki o mieszkaniu bez kredytu i jakimś kawałku szmaty za 2k. Trochę słoma ci wystaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Escalade: żeby mnie po dwóch dniach wołać do jakiegoś starego wpisu o którym już dawno zapomniałem to już wyższy poziom dupskobólu. Miód na moje spracowane serce, oby tak dalej

A szmata jest za 2k, ale funtów nie złotówek. Bądźmy przynajmniej dokładni
  • Odpowiedz
@Atreyu: A czy ja napisałem, że za złotówki? Bądźmy przynajmniej dokładni.
A sama twoja reakcja, że "ktoś może pomylił wartość kureczki!" była warta wołania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz