Wpis z mikrobloga

Trochę kwikłem bo zatrudniam w firmę gościa typowy fiziol, robota fizyczna na magazynie: pakowanie i ładowanie palet.

Pracownik lojalny od jakieś 10 lat w firmie ale dzisiaj to mnie rozwalił. Co zrobił? Otóż podjezdza pod firme nowa Toyota Corolla combi w wersji Hibrid kolor biały. Wczoraj kupiona, świeża.

Podjechał cichutko chyba na silniku elektrycznym. W ogóle zdziwilem że że hybryda ma jakikolwiek zasięg do jazdy na samym elektryku.

Pytam nie szkoda Ci było tyle kasy wywalić auto do jeżdżenia do pracy? Gość pracował tyle lat i wydał wszystko na auto a teraz stał się jeszcze większym niewolnikiem bo musi utrzymać to auto.

Czasem nie rozumiem ludzi.

#motoryzacja #samochody #pracbaza #gownowpis #zalesie
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 101
@blackghost mam nadzieję że to zarzutka, bo od razu widać że nie szanujesz wg swojego pracownika. Swoje marzenia trzeba spełniać nieważne czy jesteś pracownikiem fizycznym czy właścicielem firmy.
  • Odpowiedz
@blackghost: Może miał z tych palet, co brakowały na inwentaryzacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jeżdżę nowymi, ale tylko w leasingu, za gotówkę w życiu bym nowego nie kupił.
  • Odpowiedz
@blackghost

Czasem nie rozumiem ludzi.

Hmm, ja też np. Ciebie. Zatrudniasz pracowników czyli jak domniemam prowadzisz firmę i dziwią Cię takie rzeczy? Konsumpcjonizm był i będzie. Chłop miał taką zachciankę i sobie kupił. Może chciał się dowartościować żeby nie wyglądać wiecznie jak "fiziol"? Może jest fanem tego typu motoryzacji i spełnił swoje marzenie? Droższe samochody na parkingu są tylko dla zarządu czy co?xd
  • Odpowiedz
@onepnch: co Ty chcesz? Zajebiste autko, mam służbowe z grudnia 2023 i jest mega wygodna.

A co miał k---a Dacię kupić? XD Toyotka przynajmniej mu się nie popsuje
  • Odpowiedz
@matip50 ty myślisz że to bait a u mnie w okolicy jest firm co jak zobaczyła że prywaciarz przyjechał nowym mercem za 300k . Szef owej firmy zawołał odrazu księgową i kazał wszystkie faktury przedstawić nie tydzień później już była zadyma i stawki transportowe poleciały w dół.
  • Odpowiedz