Wpis z mikrobloga

@Manah: pewnie ogarnięcie tego filmu aby nie było tam błędów zajęło więcej czasów i pieniędzy niż nagranie tego normalnie.

Wiem wiem początek technologii, ale już po grafice widać, że ludzie nie chcą AI sztuki i trendy zmieniają w się w stronę realistycznych nagrań/zdjęć, a nie wypieszczoncyh i wygładzonych idealnych obrazków bez duszy.
  • Odpowiedz
@Manah @Manah a to dopiero początek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze będę powtarzał to porównanie do pierwszego iPhone’a.
Nie dało się wysyłać MMSów, nie miał radia, nie dało się wysyłać plików przez Bluetooth, bateria, aparat to padaka.

A teraz, po 17 latach są wyśmienite ekrany OLED, duże baterie, doskonale aparaty, głośniki, wifi, 5G, masa aplikacji.
  • Odpowiedz
@Manah: Technologia była pomyłką, musimy wrócić do monke. Kiedyś miałem nadzieję, że zautomatyzujemy najbardziej mozolne prace, jak sprzątanie ulic, ale wygląda na to, że będziemy automatyzować te najbardziej kreatywne. Może jednak nie będzie tak źle, może masowy konsument będzie sobie konsumował 576 wygenerowany film w serii o kosmicznych żołnierzach, którzy chodzą i szczelają, a zostanie jakaś nisza dla tych, którzy chcą ręcznie tworzonej sztuki.
  • Odpowiedz
@nightmaar: predykcje co do rozwoju ai byly calkowicie na opak, przez bias tego ze jestesmy ludzmi uznalismy ze najprostsze zadania dla nas beda pierwszymi do ogarniecia, w rzeczywistosci jest odwrotnie - zastapic robotom sprzataczke jest trudniej niz programiste czy artyste
  • Odpowiedz
@Clefairy: Z opisu na stronie wynika, że nie. Zamieścili też filmy z wyraźnymi błędami.

https://openai.com/sora

All videos on this page were generated directly by Sora without modification.


Prompt: Archeologists discover a generic plastic chair in the desert, excavating and dusting it with great care.

Weakness: In this example, Sora fails to model the chair as a rigid object, leading to inaccurate physical interactions.


https://cdn.openai.com/sora/videos/chair-archaeology.mp4

@balbezaur: wszystkie prompty są dostępne na
  • Odpowiedz
@nightmaar: technologia jest elementem rozwoju/ewolucji tylko żeby używać jej a nie być używana przez nią Ale na tej planecie zwykle ten kto ma władzę chce wykorzystać drugiego i taka #!$%@?
  • Odpowiedz