Wpis z mikrobloga

to ale żeś mu odpowiedział. Papierki też wyrzucasz na chodnik żeby ktoś miał pracę? Wiem że to żart ale to takie wschodnie podejście. Szwed by nawet o tym nie pomyślał. A śmiejecie się z Ukraińców.


@Simfecstio: wyjmij kija z dupy. OP drwi z ludzi z IT i ogólnie z wykształceniem więc żart smiejacy się z domniemanej pozycji OPa aż cisnie się na usta. Żart sytuacyjny. Mówi ci to coś?
A skoro
@okrupnik

@pearl_jamik: Bo programiści to zwykłe robole XXI wieku. Uświadomienie sobie tego było jednym z moich największych rozczarowań w tym zawodzie.


Pracowałem jako "robol" na budowie kiedyś a teraz pracuję jako programista. Oczywiście to nie jest tak, że każdy programista to gentleman najwyższych lotów a każdy robotnik to wieśniak. Ale jednak powiedzenie, że programista to taki robotnik tylko, że nowoczesny to spore nadużycie. Choćby to, że w biurze nikt z nas
@pearl_jamik: nie trzeba chlać i nie wszyscy chleją. Ale nie jest niczym nadzwyczajnym widok, że ktoś rano zamiast kawy otwiera browara. Nikogo to nie dziwi, nikt z tym do budowlanego HRu nie poleci. Ciekawe jak by to było gdybym w biurze przy kuchennym ekspresie zamiast se zrobić kawę to bym browara otworzył.
programiści stopnia najwyższego zostawiają po sobie w kiblu w biurze obesrany kibel?


@pearl_jamik: wykop ponownie wybija z bańki i przy okazji tworzy inną bańkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie w czasach biurowych nigdy nie widziałem obsranych kibli czy fusów w zlewie. Kultura osobista i kontakt z rzeczywistością był na znacznie wyższym poziomie niż jak kiedyś pracowałem chwilę na produkcji.

Co najwyżej kawy sobie nie robili, żeby
@pearl_jamik a ja mam na to teorie!

Np. U mnie w biurze jak spuszczasz wodę w kiblu to woda się pieni bo są jakieś tam kostki zapachowe itd.
I nie widać czy jest brudno czy nie.
Wiec ludzie wychodzą z kibla i tyle.