Aktywne Wpisy

JanTadeusz +83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

cheture +16
jakie macie plany na piątkowe popołudnie
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Warto w korpo udzielac sie w projekty w waszej opinii? Z mojego doswiadczenia to robisz swoja prace normalnie+projekt, ludzie w projekcie zrzucaja na innych prace i jak juz dopinacie to finalnie nic to nie znaczy dla przelozonych. Brak podwyzki, awansu, czegokolwiek. Jak to u was wyglada?
#korpo #korposwiat #pracbaza
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
To znaczy ze jak ostatnio robilem projekt, to musialem tez ogarniac swoje normalnr obowiazki i dodatkowo projekt. Nikt mnie nie zwolnil na czas projektu z regularnych obowiazkow xD
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
Tytani intelektu widze
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
Nie warto, chyba że tak jak mówił @iDrako chcesz się nauczyć czegoś, co przyda się przy zmianie pracy.
U mnie dochodziły jeszcze pretensje, bo nietechniczni przełożeni wyobrażali sobie
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
@mirko_anonim: co rozumiesz przez dodatkowo, przecież masz etat na 8h? Pańszczyzny nie robisz. Się sam zastanów czy takie doświadczenie jest przydatne, możesz potem chyba zostać wdrożeniowcem w innej firmie?
@programista15cm
To nie wiem gdzie wy pracujecie bo u mnie to jest tak ze swoje obowiazki robie, dodatkowo robie projekt i wspolpracuje z ludzmi ktorzy sie wymiguja. Zero dodatkowej kasy, a na awans nie mam szans bo juz wyzej pojsc nie moge. Moze i by sie przydalo w przyszlej firmie ale nie zamierzam zmieniac ze wzgledu na wysokie zarobki w obecnej.
───
@mirko_anonim: a w następnej pracy, z większymi kompetencjami chciałbyś mieć mniejsze?
@mirko_anonim: No to na wuj to robić skoro nie ma z tego żadnych benefitów? Przecież właśnie sam sobie odpowiedziałeś. A nikt tu nie zna twojego miejsca pracy lepiej niż ty, żeby to realnie ocenić.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord