Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Warto w korpo udzielac sie w projekty w waszej opinii? Z mojego doswiadczenia to robisz swoja prace normalnie+projekt, ludzie w projekcie zrzucaja na innych prace i jak juz dopinacie to finalnie nic to nie znaczy dla przelozonych. Brak podwyzki, awansu, czegokolwiek. Jak to u was wyglada?
#korpo #korposwiat #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
@mirko_anonim: to raczej zależy jaki to projekt, nie licz, że coś dostaniesz za zrobienie go w obecnej pracy, ale jak będą do tego wykorzystywane jakieś nieszablonowe rzeczy i wiedza to może ci się to przydać przy zmianie pracy i negocjacjach z innym pracodawcą.
Anonim (nie OP): >Warto w korpo udzielac sie w projekty w waszej opinii?
Nie warto, chyba że tak jak mówił @iDrako chcesz się nauczyć czegoś, co przyda się przy zmianie pracy.

Z mojego doswiadczenia to robisz swoja prace normalnie+projekt, ludzie w projekcie zrzucaja na innych prace i jak juz dopinacie to finalnie nic to nie znaczy dla przelozonych. Brak podwyzki, awansu, czegokolwiek.

U mnie dochodziły jeszcze pretensje, bo nietechniczni przełożeni wyobrażali
robiac dodatkowo projekt np wdrazania nowych aplikacji dla firmy


@mirko_anonim: co rozumiesz przez dodatkowo, przecież masz etat na 8h? Pańszczyzny nie robisz. Się sam zastanów czy takie doświadczenie jest przydatne, możesz potem chyba zostać wdrożeniowcem w innej firmie?
✨️ Autor wpisu (OP): @NieRozumiemIronii
@programista15cm
To nie wiem gdzie wy pracujecie bo u mnie to jest tak ze swoje obowiazki robie, dodatkowo robie projekt i wspolpracuje z ludzmi ktorzy sie wymiguja. Zero dodatkowej kasy, a na awans nie mam szans bo juz wyzej pojsc nie moge. Moze i by sie przydalo w przyszlej firmie ale nie zamierzam zmieniac ze wzgledu na wysokie zarobki w obecnej.

Zero dodatkowej kasy, a na awans nie mam szans bo juz wyzej pojsc nie moge. Moze i by sie przydalo w przyszlej firmie ale nie zamierzam zmieniac ze wzgledu na wysokie zarobki w obecnej.


@mirko_anonim: No to na wuj to robić skoro nie ma z tego żadnych benefitów? Przecież właśnie sam sobie odpowiedziałeś. A nikt tu nie zna twojego miejsca pracy lepiej niż ty, żeby to realnie ocenić.