Aktywne Wpisy

zazdrosny +32
często też pytacie mnie w wiadomościach skąd się wzięła moja klaustrofobia to odpowiedź znajduje się w załączonym obrazku (tak mnie się wydaje), a tak mnie się wydaje ponieważ znam tę historię od rodziny. a było tak, że jak miałem wbity ten 3/4lvl to poszedłem z rodzeństwem do makdonalda i zacząłem zjeżdżać na tej kopiącej prądem zjeżdżalni i podobno skrzyżowałem nogi podczas jazdy i kolana mi utknęły w rurze, że się zaklinowałem. podobno
źródło: obraz_2026-05-28_195559164
Pobierz
WolnyBLN +96




#zwiazki #feels #randkujzwykopem
Zawsze to samo! Jak człowiek był sam to nie było nikogo interesującego w pobliżu kto wzbudziłby u mnie ciekawość, chęć poznania i budowania czegoś dłuższego niż ONS. Teraz w końcu znalazłem kogoś kto w pewnych kwestiach jest do mnie podobny i dobrze się dogadujemy to po kilku miesiącach relacji pojawia się w moim życiu inna dziewczyna, z którą czuję się wyjątkowo jak z żadną inną. Moja dziewczyna nie jest idealna, ja też nie jestem i zdarzają nam się sporadyczne kłótnie, mamy różnice poglądów na wiele spraw. Jak ja mam to teraz rozwiązać, co? Chcę być fair, nie chce bawić się w potajemne schadzki itd, ale z drugiej strony nie ukrywam, że szkoda mi rezygnować z takiej nowej znajomości, bo skąd mam wiedzieć czy mój obecny związek wypali na dłuższą metę? Czy któryś z Was był w podobnej sytuacji? Jak to rozwiązaliście?
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: hit
Tydzień ma 7 dni, 3 spędzasz z jedną, 3 z drugą, jeden zostaje dla Ciebie.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo
Jeśli masz taki dylemat, rozstań się z obecna dziewczyną i leć do tej jedynej ( ͡º ͜ʖ͡º)