Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #feels #randkujzwykopem

Zawsze to samo! Jak człowiek był sam to nie było nikogo interesującego w pobliżu kto wzbudziłby u mnie ciekawość, chęć poznania i budowania czegoś dłuższego niż ONS. Teraz w końcu znalazłem kogoś kto w pewnych kwestiach jest do mnie podobny i dobrze się dogadujemy to po kilku miesiącach relacji pojawia się w moim życiu inna dziewczyna, z którą czuję się wyjątkowo jak z żadną inną. Moja dziewczyna nie jest idealna, ja też nie jestem i zdarzają nam się sporadyczne kłótnie, mamy różnice poglądów na wiele spraw. Jak ja mam to teraz rozwiązać, co? Chcę być fair, nie chce bawić się w potajemne schadzki itd, ale z drugiej strony nie ukrywam, że szkoda mi rezygnować z takiej nowej znajomości, bo skąd mam wiedzieć czy mój obecny związek wypali na dłuższą metę? Czy któryś z Was był w podobnej sytuacji? Jak to rozwiązaliście?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
@mirko_anonim: zastanów się nad sobą, to może pomoże, ale tak szczerze bez wygładzania zagięć charakteru, pomysł też czy czulbys się ok gdyby Twoja partnerka tak postępowała, jeśli nie czujesz że to jest osobą z którą chcesz być w związku i interesują Ciebie inne rozumiem że nie będziesz miał nic przeciwko jak obecna partnerka znajdzie lepsza partie i odejdzie
@mirko_anonim musisz być fair wpierw przed soba. Czy ta inna dziewczyna nie jest tzw. Zielona trawa za płotem, a jak tam pójdziesz to miałbyś wrażenie że tam gdzie byłeś było lepiej. Nie wiem jaka jesteś osobą i co Ciebie motywuje ale prawda jest taka że zawsze gdzieś ktoś jest lepszy, ładniejszy czy fajniejszy tylko pytanie czy ciągłe ganianie za tym fajniejszym ma sens? Przecież to będzie ciągła zmiana partnerki na nową. Zastanów
@mirko_anonim: chłopie kilka miesięcy to jest czas kiedy się para zastanawia co robić dalej. Spróbuj poznać czemu ta nowa Ci się tak podoba, a czego brakuje w obecnej. Może powinieneś mieć inną dziewczynę.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @unlucky_ Flirt to za duże słowo, raczej wypad na piwo, drinka i rozmowy. Do niczego fizycznego nie doszło, więc nie wiem czemu z dupy strzelasz. Samo to, że pytam wykopków co w tej sytuacji powinienem zrobić mówi, że nie czuję się z tym wszystkim dobrze.


·
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Rozwiązanie jest bardzo proste, należy zatrzymać je obie. Poznać je ze sobą i jeśli dogadują się dobrze to być we troje, a jeśli się nie polubią to oddzielnie.
Tydzień ma 7 dni, 3 spędzasz z jedną, 3 z drugą, jeden zostaje dla Ciebie.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo