Wpis z mikrobloga

Wiem, że zaraz będę #!$%@? od #p0lak itd. ale może jakieś #rozowypasek podpowiedzą, co jest nie tak, a nie tylko #przegryw, którzy będą mnie #!$%@?ć jeszcze bardziej w #depresja.

Appka niby nie ta, bo #badoo, ale wszędzie mój profil wygląda 1:1 (poza #fotkapl, ale to już jest martwe prawie i wchodzę tam z przyzwyczajenia)

W razie czego bez rad typu "niech ktoś Ci zrobi lepsze foty", bo nawet nie ma kto przez #samotnosc
#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem #wyjsciezprzegrywu
JuanPablitoSegundo_2137 - Wiem, że zaraz będę #!$%@? od #p0lak itd. ale może jakieś #...

źródło: 1

Pobierz
  • 59
@Noonecares123 no kurde, chłop mi mówi, że mam nie unosić brwi, gdzie sam nie mam pewności czy zawsze tak nie wyglądam to robię zdjęcie, byle jakie, gdzie wyglądam jak dupa i sobie to sam najpierw sprawdzam a jeśli widzę, że tak jest to po prostu dopisuję wprost "mordo, po prostu taki jestem. Nie robię tego celowo" i wrzucam razem z tym #!$%@? zdjęciem
@JuanPablitoSegundo_2137: Zapuść dłuższą górę włosów, boki zawsze krótko. a mówiąc krótko mam na myśli abyś nie dopuszczał do takiego stanu jak na ostatnim zdjęciu. Ponadto siłka przydałaby się aby wjechała to wyostrzyło by ci kontur twarzy na bardziej męską. Więcej zdjęć w plenerze, mniej piwnicznych tak jak z tymi słuchawkami a'la gejmer.
@JuanPablitoSegundo_2137: dobra, uratuje Cię kolego. Sport- bieganie, siłka, robisz badania i pod nie wbijasz teścia plus jak masz kiepski zarost stosujesz na twarz minoxidil. Jak już będzie ten zarost to idziesz do dobrego barbera i robisz cover brody z włosami. Ciuchy tylko markowe, tansze - nike albo adidas. Kup motocykl albo bmwe, do tego psa rasy bojowej. Jak zrobisz się na #!$%@? to ryj schodzi na drugi plan.
@JuanPablitoSegundo_2137: tak Ci szczerze chłopie powiem, że wyglądasz na spoko gościa.Poszedłbym z tobą na piwo czy imprezę z retro samochodami.
Ale warunków na posiadanie partnerki to ty nie masz. Już #!$%@? z urodą, jakbyś poszedł do dobrego fryzjera, dobrego salonu mody męskiej(salonu, nie sieciówki gdzie dorabiający student wciśnie ci każde gówno) i trochę poćwiczył na siłowni, to sam byś siebie nie poznał.
Tylko to kosztuje, a jak sam przyznałeś twoja sytuacja