Wpis z mikrobloga

Wiem, że zaraz będę #!$%@? od #p0lak itd. ale może jakieś #rozowypasek podpowiedzą, co jest nie tak, a nie tylko #przegryw, którzy będą mnie #!$%@?ć jeszcze bardziej w #depresja.

Appka niby nie ta, bo #badoo, ale wszędzie mój profil wygląda 1:1 (poza #fotkapl, ale to już jest martwe prawie i wchodzę tam z przyzwyczajenia)

W razie czego bez rad typu "niech ktoś Ci zrobi lepsze foty", bo nawet nie ma kto przez #samotnosc
#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem #wyjsciezprzegrywu
JuanPablitoSegundo_2137 - Wiem, że zaraz będę #!$%@? od #p0lak itd. ale może jakieś #...

źródło: 1

Pobierz
  • 59
@lukiwach997: oj, bro...
Powiem Ci tak, mój braciak. 175, jakieś 5kg lżejszy ode mnie, ale suchoklates w #!$%@? sobie bajeruje co chce i kiedy chce. Może to, że jest dynamiczny i raczej zachowuje się jak coś pomiędzy #oskarek a #sebix a mi #!$%@? często nawet nie chce się wyjść z piwnicy, jeśli nie mam powodu, by iść po coś i do tego jestem abstynentem
JuanPablitoSegundo_2137 - @lukiwach997: oj, bro...
Powiem Ci tak, mój braciak. 175, j...

źródło: 409725222_1410652129532969_8211974516618477087_n

Pobierz
@JuanPablitoSegundo_2137: a wiesz co się robi jak nie ma się dobrych zdjęć? robi nowe, tyle że tym razem bez potrójnego podbródka. resztę informacji znajdziesz w necie. a poza tym to nie siłownia jest u ciebie potrzebna tylko dieta, żeby pozbyć się tego tłuszczu z twarzy. zrób te dwie rzeczy. do czasu aż tego nie ogarniesz to daj sobie spokój z online datingiem bo nie masz na co liczyć.
@JuanPablitoSegundo_2137: samemu zrób lepsze foty, bo na każdej robisz minę jakbyś miał paraliż po wylewie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Uśmiech lub półuśmiech. Wciagnij język do podniebienia i napnij mięśnie szczęki - pozbędziesz się podwójnego podbródka. Poza tym aktualne zdjęcia, a telefon ma funkcję samowyzwalacza, więc pieprzenie, że nie ma ci kto zrobić wsadź głęboko i nie wyciągaj ( ͡° ͜ʖ ͡°). Twój opis