Wpis z mikrobloga

#piractwo #gamedev #programista15k #normictwo

Ale na wykopie wysyp żałosnych normików, których przerasta torrentowanie i z pełnymi zawiści czerwonymi mordami plują na umiejętnych panów xD.
Plucie na piractwo jest chyba najgłupszą, najbardziej normikową rzeczą jaką widziałem – już nawet na reddicie niema czegoś takiego. Całe szczęście typowy wykopek teraz nie potrafi wyjść z wykopu i nawet nie wie co to reddit xd. Tęskno mi do kuców. Wykop za ich czasów to był portal.
Filipinka1995FromCanada - #piractwo #gamedev #programista15k #normictwo

Ale na wykop...

źródło: photo_2024-01-22_14-49-43

Pobierz
  • 20
@Filipinka1995FromCanada: Aktualny wykop to ściek takich normideł, którym pluje się na twarz i udają, że to deszcz. XD Pamiętam jak jakiś debil wykopek przejrzał moje wpisy, a w jednym z nich pytałem o najtańszą opcję xbox passa. Jego polacki umysł nie mógł zrozumieć, że ktoś jest kucem dużo ponad 15k i szuka oszczędności w subskrypcji. To jest właśnie umysł biedaka i normika z wykopu, takie łby #!$%@?ą 600 zł rocznie na
@Filipinka1995FromCanada: Ja nie piracę, bo po pierwsze primo mam około 1,5k gierek na różnych platformach i większość nieograna, po drugie primo nowe gry w większości, to szrot a jak jest jakaś fajna, to poczekam sobie do obniżki ceny, albo do wrzucenia na giejpasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filipinka1995FromCanada:

Piractwo to narzędzie pozwalające niezamożnym małolatom grać w gierki i z tego powodu zawsze powinno gdzieś tam istnieć.


@0macias0: zgoda. Gdyby piractwo nie istniało to branża gier nie osiągnęłaby takich rozmiarów i dochodów jakie ma dzisiaj. Piractwo pozwoliło milionom biednych dzieciaków m.in. z takich krajów, jak Polska wychowywać się na tych samych legendarnych tytułach co ich rówieśnicy z Europy Zachodniej i USA (np. seria GTA, Max Payne, pierwsze Call
Piractwo jest zajebiste:
- wielu gości i lasek z IT jest tam bo dawniej grzebało w rejestrze by uruchomić pełną wersje gry, była z techem na bieżąco by gierki działały.
- piractwo = + 50 do skilla IT
- premiery na pajretbej = więcej memów = więce hypu = więcej osób legalnie obejrzy serial.
Żeby nie piratwo Gra o tron nie osiągnęłaby takiego sukcesu, nie mówiąc już o tym że nie byłoby
@Filipinka1995FromCanada: mnie rozwala jak ktos broni deweloperow i cos pisze, ze jak pirace gry to ich okradam i cos im szkodze xd tak, bardzo mi przykro ze jakies EA games czy inny blizzard bedzie mial 40$ mniej na koncie xd lol leave big corporations alone!!! xd

W ogole gdzie logika ze ja kogos okradam jesli pirace? Przeciez nikomu nic nie zabieram, jak mozna ukrasc jakies bity przez internet? Nikomu przeciez nie
@Filipinka1995FromCanada: może jakby wszystkie gry były jakościowe jak Mass Effect, Baldur's Gate, Wiesiek albo Dishonored to wtedy nie miałbym żadnych oporów żeby je kupować ale za wypuszczanie zbugowanego badziewia, pełnego mikrotransakcji i wymagającego konta na jakiejś platformie z DRMem to zasługują tylko na lepę w pysk od niewidzialnej ręki wolnego rynku xD
może jakby wszystkie gry były jakościowe jak Mass Effect, Baldur's Gate, Wiesiek albo Dishonored to wtedy nie miałbym żadnych oporów żeby je kupować


@Pandillero: każdą z tych gier ściągnąłem w promocyjnej cenie (za darmo).