Wpis z mikrobloga

@Lewusx no właśnie trzeci razi w oko, ale rozumiem, sam mam tyle wzrostu, budowa nóg przy takim to naprawdę syzyfowa praca, a podchodzilem na sztandze pod 200 w przysiadzie... Odrobinę, tyci tyci urosły... Genetyka ty kur. Wo
@Lemurbb przecież typ 1 i 2 mają nogi. Ten pierwszy chyba najlepsze. Wiadomo że do ideału sylwetkowego (obwód w pasie = obwód jednego uda) trochę im brakuje, ale źle nie jest.

W przypadku 3 wygląda to średnio, ale też poza średnia do eksponowania nóg, on też chyba ekspertem w pozowaniu nie jest.

@Lewusx wszystkie sylwetki bardzo ładne. Tym większe wrażenie to robi, że stosunkowo krótko zajęły te przemiany, w tym np przywrócenie
@MamMalegoSiurka: Z Panem nr2 będzie fajna historia bo do tej pory miał jakieś epizodyczne kilkutygodniowe bezsensowne cykle, a od lutego bierzemy się za to już normalnie. Cykl jak dla całkowicie świeżej osoby + 30-40mg oxy i myślę że za 3 miesiące będzie wyglądał dużo, dużo lepiej.

Co jeszcze lepsze trafił z polecenia kolegi którego też fajnie ogarnąłem. :)
Lewusx - @MamMalegoSiurka: Z Panem nr2 będzie fajna historia bo do tej pory miał jaki...

źródło: IMG_6856

Pobierz
Co wy z tymi nogami macie XD Dla większości liczą się szerokie bary i #!$%@? łapy, a nie wielkie uda i pośladki u kolegów


@pawkoo: raz, że wygląda to karykaturalnie, jak ktoś ma #!$%@? bary, a nogi niczym zaginiony siostrzeniec Donalda z kaczych opowiesci #!$%@?, a dwa - trening nóg jest bardzo ciężki - fizycznie i mentalnie. Ot choćby nie pójdziesz sobie na piłeczkę następnego dnia, albo w robocie jak musisz