Wpis z mikrobloga

  • 5
@Lewusx: 2. Artur, ex użytkownik dopingu, trafił do mnie po nieudanym odbloku (test ma poziomie ledwo dolnych widełek), mimo to redukcja bez użyciu środków/spalaczy, szybkie 6kg w dół w 8 tygodni, teraz wakacje w Egipcie, a potem odpalamy rakietę, jako że Artur już dawno był na to zdecydowany.
Lewusx - @Lewusx: 2. Artur, ex użytkownik dopingu, trafił do mnie po nieudanym odblok...

źródło: IMG_6849

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Lemurbb: W żadnym z wypadków.

W pierwszym przypadku są eleganckie na tle całej sylwetki. Drugi przypadek trenuje boks jak pierwotną dyscyplinę. Trzeci ma ponad 190cm i całkiem spore udo, tutaj tak to wygląda.
  • Odpowiedz
@Lewusx no właśnie trzeci razi w oko, ale rozumiem, sam mam tyle wzrostu, budowa nóg przy takim to naprawdę syzyfowa praca, a podchodzilem na sztandze pod 200 w przysiadzie... Odrobinę, tyci tyci urosły... Genetyka ty kur. Wo
  • Odpowiedz
@Lemurbb przecież typ 1 i 2 mają nogi. Ten pierwszy chyba najlepsze. Wiadomo że do ideału sylwetkowego (obwód w pasie = obwód jednego uda) trochę im brakuje, ale źle nie jest.

W przypadku 3 wygląda to średnio, ale też poza średnia do eksponowania nóg, on też chyba ekspertem w pozowaniu nie jest.

@Lewusx wszystkie sylwetki bardzo ładne. Tym większe wrażenie to robi, że stosunkowo krótko zajęły te przemiany, w tym
  • Odpowiedz
  • 1
@MamMalegoSiurka: Z Panem nr2 będzie fajna historia bo do tej pory miał jakieś epizodyczne kilkutygodniowe bezsensowne cykle, a od lutego bierzemy się za to już normalnie. Cykl jak dla całkowicie świeżej osoby + 30-40mg oxy i myślę że za 3 miesiące będzie wyglądał dużo, dużo lepiej.

Co jeszcze lepsze trafił z polecenia kolegi którego też fajnie ogarnąłem. :)
Lewusx - @MamMalegoSiurka: Z Panem nr2 będzie fajna historia bo do tej pory miał jaki...

źródło: IMG_6856

Pobierz
  • Odpowiedz
Co wy z tymi nogami macie XD Dla większości liczą się szerokie bary i d------e łapy, a nie wielkie uda i pośladki u kolegów


@pawkoo: raz, że wygląda to karykaturalnie, jak ktoś ma d------e bary, a nogi niczym zaginiony siostrzeniec Donalda z kaczych opowiesci P------o, a dwa - trening nóg jest bardzo ciężki - fizycznie i mentalnie. Ot choćby nie pójdziesz sobie na piłeczkę następnego dnia, albo w robocie jak
  • Odpowiedz
@WyuArtykyu: No właśnie, to po co je robić? Lepiej sobie w piłeczkę pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze jak ktoś wstawia zdjęcia progresu to ktoś musi się d---------ć o nogi, zeby zdeprecjonowac jego ciężka pracę. A tutaj podopieczni opa i tak mają ponad przeciętnie rozbudowane nogi i widac, że je trenują.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyk_dwujeczka: 2x10mg w dni treningowe, 1x 10mg w dni bez treningu. Joha to według mnie bardzo delikatna substancja, porównałbym nawet do kofeiny w większej dawce typu 200-300mg.
  • Odpowiedz
@Lewusx ile powtorzen robic jeżeli celem jest 100 proc sylwetka? Mam wrażenie że wpadłem w pułapkę planów siłowych i ciężkich piątek i przez to problem z postępem w sylwetce
  • Odpowiedz