Aktywne Wpisy
Nigdy nie zrozumiem facetów. 10 lat temu po raz pierwszy przeżyłam rozstanie z chłopakiem, które bardzo przeżyłam. Mieliśmy po 18 lat. Byłam młoda, wierzyłam w miłość do grobowej deski. Miałam wrażenie, że jesteśmy bratnimi duszami. Kręciliśmy ze sobą jakieś pół roku, ale nie byliśmy w związku. Po prostu nie było nam dane. Przez te 10 lat co jakiś czas sobie o nim przypominałam, szczególnie kiedy leciała jakaś piosenka którą słuchaliśmy razem albo

uncle_freddie +466
Benfica 0 - [2] Porto; Pietuszewski (。◕‿‿◕。)つ──☆*:・
MIRROR PL: https://streamin.link/v/81d96032
MIRROR POR: https://streamin.link/v/768daa4a
#mecz #golgif #golgifpl #fcporto
MIRROR PL: https://streamin.link/v/81d96032
MIRROR POR: https://streamin.link/v/768daa4a
#mecz #golgif #golgifpl #fcporto
źródło: P2P
Pobierz![uncle_freddie - Benfica 0 - [2] Porto; Pietuszewski (。◕‿‿◕。)つ──☆*:・
MIRROR PL: https...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/2acb9d8a1139a52c1f934c115664252eef3654e2f014ad362ca8beb0d398f1fe,w150h100.jpg)





Hej mircy z #overemployed w #pracait, mam problem/pytanie jak uzupełnić #linkedin. Sytuacja wygląda tak, że 1,5 roku temu zacząłem pracę w firmie A gdzie robie w miarę sensowne rzeczy i z której mam bardzo dużo ludzi w znajomych na linkedzie, tą firmę też mam normlanie uzupełniona tam i w CV również. Niemniej we wrześniu zacząłem robotę w firmie B - drugi etat i tam robię dużo ciekawsze rzeczy, firma sama w sobie też ok, i to wszystko dobrze będzie wyglądać w CV, więc chciałbym to jakoś dodać. Niemniej nie chce żeby sprawa się rypnęła przez to że widać będzie na linkedin ze pracuje w 2 miejscach naraz.
Druga kwestia, że nawet jak tylko w CV uzupełnię i będzie widać że pracuje w obu naraz to jak odpowiadacie na pytania o to przy rozmowach o #praca? (zarówno rekrutrów jak i już osób technicznych czy przyszłych managerów)
Nie jestem programistą tylko sysopem/devopsem, więc nie mogę wpisać typowo projektu.
#programista15k #programista25k
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Co d CV- ja wpisuję "własna działalność gospodarcza- nazwa firmy- co robiłem".
@buntowniczaczupakabra : jak pisałem nie za bardzo mam jak wpisać projekty, bo jestem adminem/sysopem/devopsem więc to po prostu kwestia tego co wspieram u danego klienta, u jednego są to dosyć standardowe sprawy, u drugiego bardzo złożone bo to
@mirko_anonim: Ale ty nie masz klientów, tylko pracodawców. Jakby to byli klienci, a ty rzeczywiście byś prowadził działalność, a nie udawał, tobyś nie zadawał głupich pytań.
Problem wynika z oversellingu czegoś co jest skończone i kazdy może łatwo udowodnić ze zasoby tego sa skończone. Taki OP nie sprzedaje 8h pracy dziennie, on sprzedaje 8h SWOJEJ pracy dziennie.
Równie dobrze mozna mieć wielką firmę budowlaną i sprzedawać nadzór nad inwestycjami i podpisac w kontrakt w którym