Wpis z mikrobloga

@Hatsune_Kitku: Brawo dla niej, miała wygląd niewinnej dziewczynki z sąsiedztwa i tylko dlatego pewnie angaż w wielu filmach/serialach teraz wygląda jak co druga instagramerka i ciężko będzie ją nawet wziąć jako role trzecioplanową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatsune_Kitku: ponoć okropny biznes, w którym pieniądz zgadza się doskonale i który wymaga wmawiania klientkom jakie to wady ma ich uroda, i jak to po jednej poprawce konieczna byłaby i kolejna.
  • Odpowiedz
@Gronbarr: Ja się najczęściej po czasie dowiadywałem, że w sumie to wszystko leciało w tv xD.
Gdzieś potem oglądałem jakiś serial, a tam logo tvp albo tvn. I cholera wie, kiedy to było. Dla fanów detektywów we frakach z prochowymi pistoletami polecam Nicholas le Floch. Super serial - właśnie oglądam obok Herkulesa. Łatwo odnaleźć w internecie. Też leciał zresztą na tvp historia.
  • Odpowiedz
kobieta: robi co chce ze swoim ciałem

Prawaki: boże przecież to choroba


XD


@murdoc: Dlatego takie rzeczy należy wpisać do konstytucji: wyjątkowo piękne kobiety = zakaz operacji plastycznych. To są podstawowe prawa człowieka.

A nie zajmujemy się jakimiś pierdołami typu aborcja.
  • Odpowiedz
@Herubin: Po prostu taki wybór przykładów. Tak jak z CGI w filmach. Dobre CGI tak jak operacja plastyczna jest niewidoczne. Za to złe rzuca się od razu w oczy. A że u nas najbardziej znane są białe aktorki to i przykłady na złe operacje są u nich. Kogo będą interesować nieznane Azjatki po nieudanych zabiegach?
  • Odpowiedz