Wpis z mikrobloga

#!$%@? bo nie mogę xD jak bardzo trzeba być żałosnym by jako #rozowypasek przegrywać życie xDDDD Wystarczy zainstalować głupia apke i się umyć i spotkać 2 albo 3 razy i rozłożyć nogi temu ogarniętemu. Nawet tego #!$%@? nie umiecie? XD #!$%@? to jest #przegryw

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #zwiazki #damskiprzegryw
  • 26
@Dueil_angoisseus: no tak ale wyobraź sobie że niektóre kobiety chcą być niezależne i mieć swoje pieniądze. zamiast się prosić jakiegoś typa o pieniądze przez reszte życia i być na każde jego zawołanie i zachcianke. człowieku miej ty rozum. nie każda będzie #!$%@? kurą domową i panią niewolnicą seksualną przez reszte życia przy tym będzie piękna i w ogóle
natsoc - @Dueilangoisseus: no tak ale wyobraź sobie że niektóre kobiety chcą być niez...

źródło: 58bk20

Pobierz
Nawet taka jest w stanie znaleźć kogoś ogarniętego.


@Dueil_angoisseus: dlatego też napisałem: " jak baba brzydka, tłusta i głupia i nawet wtedy nie może znaleźć jakiegoś beciaka".
Dowodzi to jednego, baba może być brzydka jak noc, tłusta jak świnia i głupia jak but, a mimo to będzie miała zainteresowanie.
Jeśli pomimo tych (a nie mimo tych!) atutów nie może znaleźć faceta, to jest damskim przegrywem.

@Linnior88: he, he
@nat_soc

@Dueil_angoisseus: no tak ale wyobraź sobie że niektóre kobiety chcą być niezależne i mieć swoje pieniądze. zamiast się prosić jakiegoś typa o pieniądze przez reszte życia i być na każde jego zawołanie i zachcianke.

W sensie że nie chcą być pracownikiem tylko mieć własną działalność? To od tego jest only fans majtkomaty itd xdd
niektóre mają coś co nazywa się godnością, nie wiem czy znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Noonecares123: Znam. Muszę mieć.

ja damski przegryw bo zbyt empatyczna


@kontodlabeki: zaczynamy od kłamstwa. Nieźle

nie rucham się z kimś w kim nie jestem zakochana


... i nie ma 185 cm wzrostu, 10k na jedną rękę, mieszkania i auta max 3 letniego.

poza tym myślę że bym umarła ze wstydu i