Wpis z mikrobloga

@mookie: uważam, że masz paranoję. xD ja akurat jestem wiborowym strzelcem znanym też jako kiedysbedeczerwonka. Ale widzę, że musiał cię typ grubo pojechać, że aż tak przeżywasz xD
@inko-gnito: Te "100" mieszkań to pewnie 6 szeregówek budowane z kolegą w zabudowie łanowej pod miastem XD Albo, co pewniejsze, brak jakiejkolwiek budowy tylko pakiet 5 kurników pod flipy.
@inko-gnito: bo wiesz budujemy za cudze pieniądze, które dostajemy na każdym etapie budowy. Na każdym z tych etapów mamy 30% marży, ale na sam koniec ta PROCENTOWA marze dzielimy przez liczbę lat trwania projektu - bo #!$%@? tak XD
tym sposobem mogę budować 10 domów przez 10 lat, zarobić na tym 3 mln zł, a na koniec powiedzieć że to marża 3% rocznie (mimo że na początku nie miałem kapitału nawet
@wypopekX

uważam, że masz paranoję. xD ja akurat jestem wiborowym strzelcem znanym też jako kiedysbedeczerwonka. Ale widzę, że musiał cię typ grubo pojechać, że aż tak przeżywasz xD


Akurat bzdury które wypisujesz na X czy tutaj rażą tak samo podczas czytania tagu jak psie gówno w które się wdeptuje podczas spaceru więc nie trudno cie nie skojarzyć jelonku xDDD