Wpis z mikrobloga

@Rybak28: Rosyjskie ,,hipersoniki" to wydmuszki, które w końcowej fazie muszą zwolnić do 2 machów, co niemal całkowicie pozbawia sensu ich istnienie w takiej postaci. Amerykanie testowali ,,pełne" pociski hipersoniczne (utrzymujące prędkość w każdej fazie lotu) i nie mając zadowalających rezultatów zrezygnowali na razie z ich rozwoju.

No, ale ruski wychodek może chwalić się pociskami ,,hipersonicznymi". W ogóle sugerowanie, że ten gówno kraj o PKB mniejszym niż Włochy może konkurować w rozwoju
  • Odpowiedz
@Rybak28: Ty w wojsku to nie byłeś?
Poznałbyś trochę kacapskiej techniki ;)
Parę rakiet hiper, super nie zmienia obrazu wojny, jak widać na przykładzie Ukrainy.
  • Odpowiedz
@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1: Cyberpunk 2077 w dniu premiery był mniej overhype'owany niż hipersoniki.
Cholernie drogie w rozwoju, budowie i utrzymaniu a do tego o wiele mniejsza siła rażenia.
Gdyby Putin zamiast na te i inne "doomsday weapons" przeznaczył te miliardy na rozwój wielkiej armii lądowej to miałby dzisiaj swojego przydupasa w Kijowie a Von der Leyen z Scholzem naciskaliby na Polaków żeby oddali Białystok (w imię pokoju!) jako warunek do odblokowania
harcerz - @CzarnoskoryWyborcaKonfederacji1: Cyberpunk 2077 w dniu premiery był mniej ...
  • Odpowiedz
@Rybak28: Da Sasza . Rosja to potęga technologiczna jakich mało xd nawet procesorów nie ogarniają . Większość ich/waszego uzbrojenia polega na czystej prostocie nie technice . Ich hipersonki są gówno warte , Iskander jest o wiele lepszy.
  • Odpowiedz
@Rybak28: kolega wyżej cię wyjaśnił z tymi hipersonikami, więc rozumiem że trzeba przemilczeć fakty niewygodne w twoim ruskim k*rwidołku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rybak28: Wiesz że nawet kacapy nie wierzą w te bajki? Sami mówią że nie mają szans w wojnie z NATO. Nie wiem jak bardzo trzeba być skrzywiony ideologicznie aby coś takiego łyknąć.
  • Odpowiedz
@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1: trochę gość tam racji ma, zachód ma meega dużo pkb ulokowane w usługach i wall street a nie produkcji, tam nie ma za bardzo surowców i fabryk żeby w parę miesięcy rozkręcać produkcje shermanów.

no ale z tą technologią to już chłop poleciał, zachód jest daleko przed ruskimi, co najwyżej chiny mogą za jakiś czas podjąć rękawicę.
  • Odpowiedz
  • 20
@Rybak28 xD przeglądam twoje wysrywy pod znaleziskami i wpisami. Masz jedną linię narracji, a źródło jej, bije z kremla. Jak taka onucowa czerwonka się uchowała bez bana na Wypoku?
Jak tam było w partii Zmiana?
  • Odpowiedz