Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszyscy teraz wrzucają na swoje social media posumowanie 2023 w formie relacji czy krótkiego wideo i... jest mi smutno, chociaż nie ukrywam że jest to ciekawe co u starych "znajomych" których mam na FB albo innych osoby które poznałem na różnym etapie życia. To oni wygrywają, to oni korzystają z życia a ja jestem tylko biernym obserwatorem, ponieważ nic w moim życiu nie zmienia się od lat (chociaż wielokrotnie próbowałem). Jeden wielki #suicidefuel
- foteczki z imprez ze znajomymi
- romantyczne chwile ze swoją połówką
- wyjazdy wakacyjne
- ktoś się zaręczył/wziął ślub
- komuś urodziło się dziecko
- imprezy weselne, relacje ze świąt i innych wydarzeń/okoliczności

Boli mnie to że to ONI mają idealne życie.. chociaż czy jest to idealne? nazwałbym raczej normalne, bo normalnym jest posiadanie paczki znajomych, wypady, wycieczki, tworzenie wspomnień, korzystanie z życia, bycie zakochanym, itd. ale z perspektywy starego samotnika jest to jakaś abstrakcja i marzenie by być jak oni.

#przegryw #instagram #samotnosc #depresja #feels #milosc #zwiazki #nostalgia #tfwnogf #blackpill #doomer #smutek #rodzina #dzieci #agepill #przegrywpo30 #tinder #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszyscy teraz wrzucają na swoje social media ...

źródło: 8awkbb

Pobierz
  • 9
@mirko_anonim: to tylko wycinki najlepszych momentów z życia tych osób, a nieraz bywa tak, że ci znajomi na zdjęciach to tylko jakieś przelotne znajomości, imprezy wcale nie były tak dobre w rzeczywistości itd. Nie mówiąc, że wielu między tymi zdarzeniami też może przeżywać kryzysy czy czuć się źle. Znam ludzi, które celowo strzelają fotki w taki sposób, by coś wyglądało lepiej na relacji, niż w rzeczywistości ¯\(ツ)/¯ Także nie ma co
To oni wygrywają, to oni korzystają z życia a ja jestem tylko biernym obserwatorem, ponieważ nic w moim życiu nie zmienia się od lat (chociaż wielokrotnie próbowałem).


@mirko_anonim: I widzisz ziomek. Generalnie twoim największym problemem jest to, że takie rzeczy widzisz i na ich podstawie oceniasz, że ktoś ma zajebiste życie. Prawda jest taka, że większość osób szczęśliwych na socialach instagramach, fb, tik-tokach i tak dalej szczęśliwa jest tylko tam. Poza
Anonim (nie OP): Sama wstawiam często relacje, ale to są tylko wybrane momenty, trochę na pokaz, więc kompletnie się tym nie kieruj przy ocenie kogoś. U znajomych działa to podobnie.
Podchodź z dystansem do social mediów, a jak wpływają źle na Twoją psychikę, to je usuń.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
Większość życia prezentowanego w social media to bull shit.


@scout-scout dokladnie jedyne podsumowanie jakie widzialem warte zobaczenia bo jest prawdziwe to sara gamrot na ig, laska jako jedyna dodala placzaca siebie, a tak to moje kolezanki z liceum dodały jak to podrozowaly 2 razy w roku a reszte pracowala na zmywaku po studiach XDD
@mirko_anonim: i dlatego ludzie mają sprane mózgi socialami bo myślą że w życiu ludzi dzieje się tylko to co tam widzą. Idealne wydarzenia, idealne życie, idealni ludzie z tysiącami filtrów i fotka która wyszła jedna na 500