Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bdm_bq: no offence oczywiście, ale na tym zdjęciu właśnie wyglądasz na zmęczonego życiem xD
Po sobie też widzę, że im mniej trenuje i zajmuje się innymi rzeczami, to również mam mniej ochoty na trening.
A CV oczywiście super i to na pewno mobilizuje do trzymania formy i dalszego rozwoju.
  • 4
@Kyriakos dzięki! mam takie małe postanowienie, żeby zacząć prężniej działać w SM ale nie wiem ile z tego wyjdzie.

@girlsjustwannahavefun ja też witam

@Lewusx @IntruderXXL zawsze można robić jakieś minimum, tego się trzymam nawet jak coś się zepsuje. Tym razem to była inna perspektywa, zwyczajnie mi się nie chciało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale macie oczywiście rację.
@Saprofit trochę tak xD późna pora treningu, po całym dniu. Za
@bdm_bq: ja na wypalenie sportowe, polecam przerzucic sie na jakis inny sport. Grales kiedys w noge/ w kosza? Moze pora zagrac jakis meczyk z nutka rywalizacji? A jak nie to moze jakis sport okolo trojbojowego? np. Kettle? Gimnastyka? Kalistenika?
@bdm_bq powodzonka w realizacji wszystkich celów jakie sobie wyznaczyłeś.

Silownia to chyba jedyne miejsce,nigdzie opłaca się być manletem z rączkami jak t-rex, tym bardziej, przy twoim wzroście, twoje wyniki siłowe imponują.

Instagram również bardzo fajny, zwłaszcza te wpisy merytoryczne ( ͡º ͜ʖ͡º)

SS kafelków z podcastami też już se porobiłem, liczę że da mi sie coś ciekawego znaleźć i #!$%@?.
  • 0
@MamMalegoSiurka:
dzięki!

Silownia to chyba jedyne miejsce,nigdzie opłaca się być manletem z rączkami jak t-rex, tym bardziej, przy twoim wzroście, twoje wyniki siłowe imponują.


@MamMalegoSiurka: i tak i nie, bo najsilniejsi ludzie to jednak wysokie, duże chłopy. Trzeba po prostu niwelować niekorzystne dźwignie nakładając na siebie dużo masy i mieć do tego odpowiedni szkielet i mental do żarcia i trzymania tej masy. Dla mnie waga powyżej 100kg to już odczuwalne
@bdm_bq: super się czyta tego typu wpisy, więc fajnie gdyby pojawiało ich się trochę więcej, niekoniecznie regularnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) grafiki też z wyników tak samo własnych jak i podopiecznych
  • 0
@Sylwester_Zwalon: z genetycznych kwestii to dość duże objętościowo mięśnie brzucha, i nawet przy wyższym bfie są widoczne. Podobnie skosy, gdzie np teraz z wyższą wagą cały czas widoczne mam żyły.
Ale głównym czynnikiem myślę że jest wejście w treningi w młodym wieku i trzymanie całe życie podobnej formy. Nigdy, zaczynając od gimnazjum nie byłem na tyle ulany żeby mięśnie brzucha przestały być widoczne.