Wpis z mikrobloga

@ElectroNICK: daj spokój, musiałem się z kolegą zdzwonić na Teams dosłownie na 15 minut, a był już wyjechany do rodziny i siedział w kuchni, to akurat przyszła jakaś domowa kobieta i dosłownie n----------a szafkami i musiała w tym właśnie kwadransie rozładować zmywarkę.
  • Odpowiedz
  • 50
Dosłownie każda jedna z moich ex miała totalnie w----------e że śpie kiedy się szykowały do pracy, kiedy jak ja wstawałem wcześniej to jak ninja nawet dźwięku nie wydałem xD O c--j z tym chodzi?


@KochanekAdmina:

Brak szacunku do snu innych osób jest jedną z cech zaburzenia narcystycznego. Zdaje się, że kobiety mają ku niemu silniejsze tendencje, a polskie wychowanie dodatkowo je podsyca.
  • Odpowiedz
po prostu spotykasz się z narcystycznymi


@programista15cm: @Jin Nie no poza tym że wszystkie miały w------e w mój sen raczej innych większych skrzywień czy zachowań narcystycznych na codzień zarzucić im nie mogę xD Raczej były normalne bez widocznych zaburzeń.

Wydaje mi się więc że to raczej czysto kobieca cecha
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: P--------j drzwiami jak p------y, kiedy będzie spała i problem rozwiązany. Jak dasz babie wejść sobie na głowę, to po tobie. Ponad dekada z jedną i chodzi jak w zegarku. Nie bądź betą.
  • Odpowiedz
  • 2
to raczej czysto kobieca cecha


@KochanekAdmina:

Tendencyjnie tak. Ale są wyjątki, czy to osobnicze, czy wychowawcze.
Moja była w PL była nauczona przez ojca, że "stary niedźwiedź mocno śpi" i ze mną jest podobnie. Moja niemiecka baba celem pobudki przynosi mi po cichu kawę do łóżka i sam
  • Odpowiedz