Wpis z mikrobloga

@ElectroNICK: zawsze byłem tym, który wstawał później, ale niech zgadnę - to była Twoja wina? Gratulacje wyboru panienki - ta świadomość, że chociaż nie jesteś sam była tego warta w tych wszystkich wysiłkach, staraniach i zobowiązaniach?
Gratuluję zarzutki 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam, że specjalnie "zapomniałeś" otagować, ale to pokazuje jakimi tępymi zwierzętami są mizogini. Ideologiczne skrzywienie na równi z feministkami albo skrajnymi lewakami/prawakami.


@friday @jestem_legenda @NieBendePrasowac: taka zarzutka, że @ElectroNICK dał tagi #logikarozowychpaskow #zwiazki . Pewnie żonka zobaczyła co napisał i się scykał i teraz próbuje wyjść z opresji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najlepsze że nikt nie ma bólu dupy tylko ty xD

Upośledzony typ który wmawia ludziom że pranie brudnych majt i wysrewanie dzieci co rok to jakiś obowiązek


@Linnior88: idź tam Hansowy skarpety przepierz...
Szanuję za komentarze


@choochoomotherfucker: dzięki :) Nie oczekuję, że ludzie będą się ze mną zgadzać, ale czasem liczę na jakąś normalną dyskusję z poszanowaniem się nawzajem. Niestety, mizogini i blackpillowcy to ludzie którzy po prostu WIEDZĄ i jak ktoś uważa inaczej to po prostu kobiet nie zna, a ja po prostu próbuję przekazać podstawy nieagresywnej komunikacji w związku.

Czuję coraz bardziej, że wykop to nie jest moje miejsce, nic już nie