Wpis z mikrobloga

Rozbij sobie łeb na chodniku bo kundelek ma uczulenie na sól xD


@archemix: Pomyslałby kto, że mogliby te psy wyprowadzać jednak poza chodnikami, które są obsypane solą. No ale pan nie chce butów pomoczyć
  • Odpowiedz
  • 201
@archemix: Ja to nawet nie lubię psów, ale solenie chodników to akurat j---ć maczetami - piach i miał sypać, a nie sól, która najpierw roztapia wszystko, robi breję która brudzi wszystko, później ta breja zamarza jak dziwnym trafem w nocy jest zimniej niż te -5 i powstaje jedna pieprzona tafla lodowiska po której kompletnie nie da się chodzić.
  • Odpowiedz
@archemix: jeżeli nie interesują cie psy moze zaboli cie mysl że sól zniszczy twoje buty, i beda mialy potem biale slady po zamoczeniu. Dodatkowo sól niszczy roślinność.

Kiedyś sypało sie popiol, i piasek. W szwecji chyba dalej piaskiem sypia.
  • Odpowiedz
  • 10
@siodemkaxx I co jak wyjdzie na spacer mając dom z ogródkiem to pies nie u----e łap solą a właściciel butów nie zniszczy? Dom działa magicznie na łapy i buty?
  • Odpowiedz
@archemix tu bardziej chodzi o to zeby sypac piach zamiast soli. Ja tez nie wiem co to za moda nastala ze sypia tej soli jak poj#eb@ni. Pozniej cale buty wlacznie z nogawkami uwalone od soli
  • Odpowiedz
@archemix: mi to bardziej butów szkoda

Ja to nie rozumiem, jest lekki śnieżek i już sól wszędzie sypać, jakby, już wolę chodzić po śniegu, lód to inna sprawa
  • Odpowiedz
@archemix: akurat sypanie solą jest średnie. Pomijając zwierzęta czy buty to jeszcze rośliny dostają po dupie. Najpierw zakładają trawniki za ciężko zarobione pieniądze podatnika, a potem wszystko wypalone solą i wygląda jak g---o
  • Odpowiedz