Wpis z mikrobloga

@xiv7: W przypadku NATO z------i się raptem o rząd wielkości.

USA to ponad połowa budżetu i łącznie w okolicach 800 mld USD.
  • Odpowiedz
@xiv7: Nie wiem jaki cel mają Ci ludzie, aby robić z Rosji drugą 3 rzeszę, chyba żyją w alternatywnej rzeczywistości, w której 3 dniowy blitzkrieg Rosji się udał xDD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@jl23: dzięki za informacje że USA to ponad połowa budżetu, każdy to widzi, nawet jeśli USA by nie pomogło (co jest bardzo wątpliwe ale kacapy tak twierdzą jednocześnie nie mając wątpliwości że im Chiny pomogą) to zostaje reszta
  • Odpowiedz
  • 14
to zostaje druga połowa


@xiv7: Zostaje Wielka Brytania i być może Francja. Reszta nie ma praktycznie żadnych zdolności poza skandynawskim lotnictwem i włoską marynarką.

Między innymi dlatego opieramy swoje bezpieczeństwo na USA - bo reszta naszych sojuszników jest mało wiarygodna, albo nie jest w stanie nam pomóc. Już widzę jak ochoczo Turcja z--------a nam na pomoc. Albo jakaś Hiszpania, która pomimo wyższych kosztów, wydaje na zbrojenia bezwzględnie mniej od nas
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@jl23: dobra dobra, nie wiem skąd czerpiesz informacje że w sumie NIKT nie jest wiarygodny ale za to Rosja jest xd demo tego na co idą te pieniądze miałeś w Izraelu - 99 skuteczność przy zmasowanym ataku 300 obiektami
  • Odpowiedz
ale za to Rosja jest xd


@xiv7: Ale chochoł, ja p------ę. Rosja jest na tyle wiarygodna, że się zbroimy na potęgę.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@jl23: a w samej Europie mamy też taki sojusz jak UE i strefa wolnego handlu, trzeba mieć mocną wyobraźnie żeby stwierdzić że kraje UE godzą się na roz*ebywanie gospodarki UE przez wojnę na terenie jednego z krajów = na terenie UE, dlatego ta Hiszpania choćby ma powód żeby ci pomóc
  • Odpowiedz
  • 0
@xiv7 muszę się zmartwić może się o tym nie mówi głośno ale odbywają się szczyty NATO, narady, spotkania na ci których niby mamy bronić czyli politycy którzy s-------a w bezpieczne miejsce z własnej woli lub ktoś im to zapewni w ramach własnych interesów już myślą by nie dopuścić do takiej sytuacji jak na Ukrainie że nie ma mięsa armatniego bo granicą przed wybuchem wojny i kilka dni po była zbyt otwarta.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@zzbkk: nie jestem pasjonatem teorii spiskowych tak jak ty, kiedyś byłem ale mi przeszło, na razie spójrz jeszcze raz na mapę Ukrainy gdzie utknęły kacapy
  • Odpowiedz
@xiv7 polska mając 38mln obywateli i o wiele mniej zasobów naturalnych wydaje trochę ponad połowę mniej niż Licząca 140mln obywateli Rosja z ogromnymi zasobami naturalnymi.

Gdyby nie złote kible oligarchów to Rosja mogłaby się rozwinąć na nieprawdopodobną skalę. Chory naród
  • Odpowiedz