Wpis z mikrobloga

@archemix: Prędzej się #!$%@? na chodniku posypanym solą. W dzień stopnieje, rozrzedzi roztwór, w nocy teraz po -15 i się robi piękna tafla lodu.

Powinien być używany mix piachu i chlorku magnezu, a akurat oba w przeciwieństwie do soli są neutralne dla środowiska (w tym psów, kotów i innych jeleni) i samochodów, rowerów, ogrodzeń itp itd. Używam od lat, jedyny chodnik w okolicy na którym w największą zimę widać płyty to
@archemix: jestem za pod warunkiem że OP z fejsa zacznie chadzać zimą na bosaka. Swoją drogą można by to zgłosić jako znęcanie się nad zwierzętami. Jak kogoś stać na psa, karmę, weterynarza, smycz, kaganiec itd. to stać go też na skarpety

poza tym piasek jest lepszy i nie robi problemów

@assninja: ale sprawdzaj następnym razem fakty zanim coś napiszesz. Podpowiem ci że poza logistyką chodzi o system odprowadzania wody z
europa - @archemix: jestem za pod warunkiem że OP z fejsa zacznie chadzać zimą na bos...

źródło: Antyposlizgowe-skarpetki-z-rzepem-dla-duzego-psa-CONOR

Pobierz
@archemix: Dobry pomysł nie ma to jak wymieniać buty co dwa lata bo polaczek nie umie chodzić po śniegu i musi mieć posolony chodniczek.
A potem płacz że wszędzie beton, na zasolonej ziemi coś innego niż beton ci urośnie.
@assninja:

popieraj kaleczenie łap psów bo jesteś łamagą która umrze od chodzenia po śniegu xD

oprócz psów szkodzi też samochodom, a poza tym piasek jest lepszy i nie robi problemów


Nie zapominajmy że po roztopach sól wsiąknie nie tylko do chodnika ale i do ziemi, przez co jedyne co może być obok chodnika to nie trawnik a beton.

@getin

psiarzom #!$%@? (chyba z braku dzieci i zajęcia)


w sumie jak dzieciak
w sumie jak dzieciak się przewróci, to sól na chodniku pewnie dobrze oczyści zadrapanie, prawda?


@Rustyyyy: zimą jak ma rękawiczki, grube spodnie, to chyba musiałby na szczupaka skoczyć w asfalt xD
@getin: Widać że zza dzieciaka grałeś w gry podczas gdy koledzy sie pawili na dworze.
Ale czego się spodziewałem po wykopowym ekspercie. Mogę się jeszcze zapytać ile masz dzieci, że widzisz problem w tym że ktoś inny ma psa.