Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie są moje szanse na dzisiejszym rynku randkowym? Chłopak 6/10, lvl 32, wyższe wykształcenie i stabilna zdalna praca (8k netto), brak uzależnień, sympatyczne usposobienie, mam samochód i nową kawalerkę 35 mkw w mieście >150K mieszkańców. Nie chcę #slub ani #dzieci, chciałbym, by partnerka wprowadziła się do mnie (lubię spędzać dużo czasu razem), ze względów bezpieczeństwa oczywiście nie zameldowałbym jej, oczekiwałbym tylko drobnej, naturalnej pomocy w codziennych obowiązkach, opcjonalnie dorzucania się do rachunków (czynsz i swoją część rachunków zawsze pokrywałbym sam, więc wychodziłoby ją znacznie taniej niż przy wynajmie). #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #mieszkanie #tinder #badoo #randkujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie są moje szanse na dzisiejszym rynku ran...

źródło: long-term-relationship

Pobierz
  • 49
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Zero
- dziewczyna nie będzie mieszkać bez zameldowania gdzieś
- dziewczyny rzadko są domatorkami
- z chłopakiem 6/10 nie chce się uprawiać seksu, więc żeby nie marudził już lepiej być singielką
- sympatyczny - ale czy charyzmatyczny? Dziewczyny chcą charyzmatycznych, a mało który jest charyzmatyczny.
Często charyzmatyczni są badboye, a dziewczyny nie są z nimi bo oni robią złe rzeczy, tylko są z nimi dlatego że pomiędzy złymi
Jakie są moje szanse na dzisiejszym rynku randkowym?


@mirko_anonim: jak pytaszo sex market value pod ONS to niskie masz szanse.
Jak chodzi o prawdziwe relacje z ludzmi to wszystko to co wymieniles ma marginalne znaczenie, wiec takze masz niskie, bo nie wiesz gdzie jest sedno
chciałbym, by partnerka wprowadziła się do mnie (lubię spędzać dużo czasu razem)


@mirko_anonim: masz 35m i chcesz, żeby partnerka się do Ciebie wprowadziła. Pewnie dla większości dziewczyn to fajne, ale szczerze dla mnie red flag xD

Na pewno mieszkasz już od jakiegoś czasu tam i masz wszystko poukładane, założę się, że nie masz miejsca tam na babę xD
Spotykałam się krótko z typem, który miał swoje mieszkanie i gadał, że mogę
@mirko_anonim: początek mnie przekonał, stabilizację masz nawet większą, niż wiele innych osób, gorzej z tą niechęcią do ślubu i dzieci (chociaż to kwestia tego, czego się od życia oczekuje, są kobiety, które nie chcą ślubu i dzieci i w takie trzeba celować). Na początku meldunek byłby ryzykowny, ale Twoje podejście sugeruje, że chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko. Na dłuższą metę partnerka może się poczuć jakbyś traktował związek jako inwestycję, minimalizował