Wpis z mikrobloga

dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie mój telefon na lotnisku, jestescie cudowni.

w skrócie: zgubilem telefon na lotnisku Balice w Krakowie na parkingu dla taxi typu kiss and ride gdy wychodziłem z auta, telefon był na siedzeniu i zapomniałem o nim i musiałem go nogą albo dupą wypchać gdy wychodziłem z auta xD kierowca był moj znajomy, nie ukrainiec na bolcie wiec telefon na pewno wypadl na chodnik/parking z mojego auta, typ prawdopobonie ktory jezdzi na uberze/bolcie, podjechał tam gdzie wysiadałem, znalazł telefon, zamiast go oddac do lost and found office to
ukardł go i wyslał na ukraine i po 24h juz był 1200 km od Krakowa xD taka wdzięczność ukrainców za pomoc z walce z ruskimi i za to ze przyjeliśmy ich do naszego kraju, naszych domów, naszych firm i dalismy im prace i sociale, adres złodzieja na ukrainie

Vulytsya Hoholya, 9, Reshetylivka, Poltavs'ka oblast, Ukraina, 38402

. #wykop #ukraina #wojna #krakow #lotnisko #kradziez #gorzkiezale
bart88uk - dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie...

źródło: chrome_jYfrL22I0d

Pobierz
  • 98
@bart88uk: beka w ogole ta moderacja tutaj ze se cipy gołej nie można wstawić jak na jbzdy, #!$%@?, wszystko nie pasi, nawet memy ze gardłem koguta bo to niby jaja XD, patola w #!$%@?
pamiętam jak ponad rok czasu temu opisałem tutaj jak jakiś pijany Ukrainiec do mnie wyskoczył w klubie i kazał pokazywać wysłane pieniądze na zbiórki dla Ukrainy bo inaczej mnie pobije xd. Zostałem zwyzywany od onuc i post też zniknął.


@derekperek122: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@bart88uk: blokadę googla to się obchodzi w pół godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)|
Gorzej jakbyś miał konto mi zablokowane to wtedy trzeba zapłacić chińczykowi 30$ i ci zdejmie.
taka wdzięczność ukrainców za pomoc z walce z ruskimi i za to ze przyjeliśmy ich do naszego kraju, naszych domów, naszych firm i dalismy im prace i sociale, adres złodzieja na ukrainie


@bart88uk: No na pewno xD Bambinizm społeczny do ludzi którzy jeszcze 80 lat temu nadziewali ciężarne polki na widły xD Na pewno będą wdzięczni, a nie będziemy następni do odstrzelenia xD
ukardł go i wyslał na ukraine i po 24h juz był 1200 km od Krakowa xD


@bart88uk:
To nie jest możliwe.
W 22h by tam paczka nie dotarła. Nadanie przesyłki kurierskiej w ten rejon nie wiem, czy jest w ogóle możliwy, ale obecnie paczki jadą na Ukrainę kilka dni i często jest to bliżej 10 dni. Nawet samochodem google maps pokazuje, że podróż trwa 15h.

Obecnie najszybciej paczki na Ukrainę dostarcza
Icouldbeyourmom - >ukardł go i wyslał na ukraine i po 24h juz był 1200 km od Krakowa ...

źródło: Screenshot 2023-11-29 at 20.57.31

Pobierz