Wpis z mikrobloga

dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie mój telefon na lotnisku, jestescie cudowni.

w skrócie: zgubilem telefon na lotnisku Balice w Krakowie na parkingu dla taxi typu kiss and ride gdy wychodziłem z auta, telefon był na siedzeniu i zapomniałem o nim i musiałem go nogą albo dupą wypchać gdy wychodziłem z auta xD kierowca był moj znajomy, nie ukrainiec na bolcie wiec telefon na pewno wypadl na chodnik/parking z mojego auta, typ prawdopobonie ktory jezdzi na uberze/bolcie, podjechał tam gdzie wysiadałem, znalazł telefon, zamiast go oddac do lost and found office to
ukardł go i wyslał na ukraine i po 24h juz był 1200 km od Krakowa xD taka wdzięczność ukrainców za pomoc z walce z ruskimi i za to ze przyjeliśmy ich do naszego kraju, naszych domów, naszych firm i dalismy im prace i sociale, adres złodzieja na ukrainie

Vulytsya Hoholya, 9, Reshetylivka, Poltavs'ka oblast, Ukraina, 38402

. #wykop #ukraina #wojna #krakow #lotnisko #kradziez #gorzkiezale
bart88uk - dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie...

źródło: chrome_jYfrL22I0d

Pobierz
  • 98
@bart88uk Niemożliwe że nie lubisz Ukraińców na pewno na pewno jakieś Polaka spotkałeś serio jacy złodzieje co ty gadasz złych poznałeś. Powie ci, złych poznałeś innych spróbuj a ja ci załatwie innych nie da się nie lubić Ukraińców co ty gadasz innych musisz poznać bo różni są. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 15
Przeprowadziłem test na moich 2 starych Redmi 3 i redmi 5, telefon blokuje od razu, mozna wpisac wiadomosc i nr tel ktora widac na ekranie, ( co tez zrobilem blokujac tel, po polsku i angielsku) i zostawilem nr kontaktowy, na razie nikt sie nie odezwał, dzwięk tez wlaczylem aby wkurzał zlodzieja, nie mozna go wylaczyc ani wyciszyć przyciskami na telefonie, jedna mozliwosc wylaczenia dzwieku to jest zalogowanie sie na konto xiaomi na
bart88uk - Przeprowadziłem test na moich 2 starych Redmi 3 i redmi 5, telefon blokuje...
  • 2
@kozabonzo: przeciez telefon był zablokowany na kod i odcisk palca, przeciez tego nie złamał w 24h xD poza tym myslisz ze ukrainiec ktory kradnie telefon sprzed kamer lotniska jest taki ogarniety ze od razu kod zlamał i sciagnał apke do zmiany lokalizacji? Przeciez moge sprawdzic jakie apki sciagal na telefon xD