Wpis z mikrobloga

dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie mój telefon na lotnisku, jestescie cudowni.

w skrócie: zgubilem telefon na lotnisku Balice w Krakowie na parkingu dla taxi typu kiss and ride gdy wychodziłem z auta, telefon był na siedzeniu i zapomniałem o nim i musiałem go nogą albo dupą wypchać gdy wychodziłem z auta xD kierowca był moj znajomy, nie ukrainiec na bolcie wiec telefon na pewno wypadl na chodnik/parking z mojego auta, typ prawdopobonie ktory jezdzi na uberze/bolcie, podjechał tam gdzie wysiadałem, znalazł telefon, zamiast go oddac do lost and found office to
ukardł go i wyslał na ukraine i po 24h juz był 1200 km od Krakowa xD taka wdzięczność ukrainców za pomoc z walce z ruskimi i za to ze przyjeliśmy ich do naszego kraju, naszych domów, naszych firm i dalismy im prace i sociale, adres złodzieja na ukrainie

Vulytsya Hoholya, 9, Reshetylivka, Poltavs'ka oblast, Ukraina, 38402

. #wykop #ukraina #wojna #krakow #lotnisko #kradziez #gorzkiezale
bart88uk - dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie...

źródło: chrome_jYfrL22I0d

Pobierz
  • 98
@bart88uk: Racja. Sprawdziłem to ze swoim telefonem. Będę wiedział co mam robić w razie gdybym go zgubił.
Chciałem napisać, że 5-letni telefon nie przedstawia żadnej wartości, ale widzę, że twój miał ~2 lata i jednak dla kogoś przedstawiał jakąś wartość.
@bart88uk: tymczasem pani Vlada Nikolchenko obraziła Polaków, a fajnop0lacy gotowi założyć jej zrzutkę, jako rekompensatę za spóźniony samolot do Dubaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw polecam wejść na jej instagram i poczytać komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)